Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,90%
Rudolf Bauer KDS
18,10%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
59,33%
Rudolf Bauer KDS
12,92%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,70%
Lukáš Sisák KSS
4,31%
Dominika Palaščáková NOVA
3,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,87%
Jaroslav Džunko NEKA
2,87%
Ivan Kuhn OKS
2,87%
Jozef Holečko NEKA
1,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
246 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
49 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
48 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
48 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
23 hlasov
6
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
7
Imrich Balog, KĽS
22 hlasov
8
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
18 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
15 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
12
Jaroslav Vaľo, SNS
13 hlasov
13
Ján Bednár, NOVA
13 hlasov
14
Juraj Brecko, KSS
13 hlasov
15
Dagmara Balogová, KSS
12 hlasov
16
Rastislav Tomaš, KSS
10 hlasov
17
Ľubica Rošková, SMER - SD
10 hlasov
18
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
19
Vladimíra Fortunová, KSS
10 hlasov
20
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
21
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
22
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
23
Rastislav Olexa, NEKA
7 hlasov
24
Milan Kaplan, NOVA
7 hlasov
25
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
26
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
7 hlasov
27
Oliver Petrík, NEKA
6 hlasov
28
Ján Mičuda, NEKA
6 hlasov
29
Tomáš Bubelíny, NOVA
5 hlasov
30
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
31
Slavomír Kešeľ, SRÚS
5 hlasov
32
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
33
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
34
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
35
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
36
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
37
Martin Magura, SMS
4 hlasov
38
Attila Barkó, SMK-MKP
3 hlasov
39
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
40
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
41
Milan Potocký, NEKA
3 hlasov
42
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
43
Matúš Nameš, SNS
3 hlasov
44
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
45
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
46
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
48
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
49
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
51
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
52
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
53
Tibor Varga, SMK-MKP
54
Stanislav Gaľa, SNS
55
Jaroslava Špaková, DS

Volebná účasť

18,93 %

Historický vývoj

53,71 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 45,38 %
23.11. 2013 2. kolo 18,93 %
09.11. 2013 1. kolo 53,71 %