Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
96,41%
Milan Belica SMER - SD
3,59%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
81,92%
Milan Belica SMER - SD
6,78%
Peter Oremus NEKA
3,95%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,26%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,26%
Robert Dick MS
2,26%
Viliam Mokraň KĽS
0,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Olga Szabó, SMK-MKP
202 hlasov
2
László Stubendek, SMK-MKP
159 hlasov
3
Csaba Földes, SMK-MKP
156 hlasov
4
Árpád Horváth, SMK-MKP
149 hlasov
5
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
147 hlasov
6
Attila Petheő, SMK-MKP
145 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
137 hlasov
8
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
130 hlasov
9
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
123 hlasov
10
Norbert Becse, SMK-MKP
123 hlasov
11
Rozália Szalay, SMK-MKP
109 hlasov
12
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
97 hlasov
13
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
91 hlasov
14
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
77 hlasov
15
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
74 hlasov
16
György Batta, NEKA
64 hlasov
17
Anton Marek, NEKA
58 hlasov
18
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
50 hlasov
19
Mária Csákiová, MS
20 hlasov
20
Károly Less, NEKA
16 hlasov
21
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
16 hlasov
22
Miroslav Adamik, NEKA
16 hlasov
23
Robert Dick, MS
12 hlasov
24
Peter Getler, SMS
8 hlasov
25
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
8 hlasov
26
Ladislav Tóth, KSS
8 hlasov
27
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
7 hlasov
28
Tamara Podmanická, SMS
7 hlasov
29
Milan Lehocký, NEKA
7 hlasov
30
Milan Opálka, KSS
6 hlasov
31
Karel Krejčí, KSS
6 hlasov
32
Tibor Mayer, NEKA
5 hlasov
33
Lívia Csíková, MS
5 hlasov
34
Pavol Tausk, KSS
3 hlasov
35
Ján Pikor, NEKA
3 hlasov
36
Jozef Petráš, KSS
2 hlasov

Volebná účasť

13,89
%
2017 1. kolo
11,83
%
2013 2. kolo
12,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,89%
2013 2. kolo 11,83%
2013 1. kolo 12,52%