Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
53,71%
Milan Belica NEKA
21,98%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,26%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,43%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,30%
Martin Kusenda NEKA
1,79%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,65%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,24%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,96%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,55%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
433 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
249 hlasov
3
Marcel Filaga, NEKA
149 hlasov
4
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
135 hlasov
5
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
132 hlasov
6
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
126 hlasov
7
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
124 hlasov
8
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
120 hlasov
9
Stanislav Petráš, NEKA
113 hlasov
10
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
108 hlasov
11
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
100 hlasov
12
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
93 hlasov
13
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
88 hlasov
14
Marek Šimunek, NEKA
87 hlasov
15
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
87 hlasov
16
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
81 hlasov
17
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
81 hlasov
18
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
73 hlasov
19
Judita Laššáková, NEKA
67 hlasov
20
Miloš Rybár, NEKA
67 hlasov
21
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
64 hlasov
22
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
23
Otokar Klein, NEKA
39 hlasov
24
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
25
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
26
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
27
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
28
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
29
Jozef Zaťko, NK/NEKA
28 hlasov
30
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
26 hlasov
31
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
32
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
33
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
25 hlasov
34
Richard Gajdoš, NEKA
25 hlasov
35
Ivan Katona, NEKA
24 hlasov
36
Erik Kliment, NEKA
23 hlasov
37
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
23 hlasov
38
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
39
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
40
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
22 hlasov
41
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
42
Gabriel Katona, NEKA
20 hlasov
43
Peter Chmelo, REPUBLIKA
19 hlasov
44
Dušan Pukanec, NK/NEKA
19 hlasov
45
Pavol Timko, REPUBLIKA
18 hlasov
46
Adam Meško, DOMOV-NS
17 hlasov
47
Michal Prešinský, REPUBLIKA
16 hlasov
48
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
15 hlasov
49
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
50
Alena Jaššová, REPUBLIKA
15 hlasov
51
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
52
Peter Podbehlý, NEKA
14 hlasov
53
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
54
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
13 hlasov
55
Denis Gondžala, REPUBLIKA
13 hlasov
56
Martin Búry, NEKA
11 hlasov
57
Miroslav Kleman, NK/NEKA
11 hlasov
58
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
59
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
9 hlasov
60
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
61
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
62
František Slávik, Progresívne Slovensko
7 hlasov
63
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
64
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
65
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
66
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
67
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
68
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
69
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
70
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
3 hlasov

Volebná účasť

51,30 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,30 %
04.11. 2017 1. kolo 30,46 %
23.11. 2013 2. kolo 18,52 %
09.11. 2013 1. kolo 27,66 %