vyberte rok
Malženiceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Mikuš NEKA
54,72%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
41,19%
Márius Novák NP
2,20%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,57%
József Berényi SMK
0,31%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

27,66
%
2017 1. kolo
22,44
%
2013 2. kolo
16,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,66%
2013 2. kolo 22,44%
2013 1. kolo 16,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Augustín Hambálek, SMER-SD
109 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
3
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
69 hlasov
5
Július Zemko, SMER-SD
69 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
7
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
8
Marek Neštický, NEKA
58 hlasov
9
Karol Zachar, SMER-SD
50 hlasov
10
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
11
Marián Galbavý, NEKA
46 hlasov
12
Štefan Krištofík, SMER-SD
41 hlasov
13
Tibor Pekarčík, NEKA
40 hlasov
14
Martin Uhlík, NEKA
40 hlasov
15
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
16
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
17
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
18
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
19
Peter Sloboda, NEKA
36 hlasov
20
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
21
Iveta Bakičová, NEKA
35 hlasov
22
Jaroslav Cehlárik, NEKA
35 hlasov
23
Vladimír Púčik, SMER-SD
34 hlasov
24
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
25
Jozef Klokner, NEKA
33 hlasov
26
Ľubomír Antal, SMER-SD
33 hlasov
27
Elena Kátlovská, NEKA
32 hlasov
28
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
29
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
30
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
31
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
32
Juraj Novota, NEKA
28 hlasov
33
Bystrík Stanko, NEKA
28 hlasov
34
Norbert Halász, NEKA
28 hlasov
35
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
36
Šimon Štefunko, NEKA
26 hlasov
37
Valburga Lobotková, SMER-SD
25 hlasov
38
Marta Gubrická, SMER-SD
24 hlasov
39
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
40
Peter Haščík, NEKA
22 hlasov
41
Jozef Koricina, NEKA
22 hlasov
42
Jozef Pobiecký, NEKA
17 hlasov
43
Jaroslav Jánoš, NEKA
16 hlasov
44
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
45
Viera Gbelcová, SNS
15 hlasov
46
Marcel Behro, NEKA
14 hlasov
47
Peter Chmela, NEKA
14 hlasov
48
Jakub Mišek, NEKA
13 hlasov
49
Zuzana Frišová, DOST
12 hlasov
50
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
12 hlasov
51
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
52
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
53
Vladimír Kozmál, SNS
9 hlasov
54
Norbert Pavlovič, KSS
8 hlasov
55
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
56
Peter Sita, NEKA
8 hlasov
57
Peter Bartovič, MOST - HÍD
8 hlasov
58
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
59
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
7 hlasov
60
Juraj Janček, DOMA DOBRE
7 hlasov
61
Pavol Gabriška, DOST
7 hlasov
62
Anna Šimončičová, SNS
6 hlasov
63
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
64
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
3 hlasov
65
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
2 hlasov
66
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov
67
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
68
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
69
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov