Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,84%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
21,10%
Milan Belica NEKA
19,13%
Martin Kusenda NEKA
12,82%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,09%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,52%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,54%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,18%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,79%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,59%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
132 hlasov
2
Peter Oremus, NEKA
79 hlasov
3
Štefan Štefek, NEKA
69 hlasov
4
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
67 hlasov
5
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
6
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
66 hlasov
7
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
64 hlasov
8
Jozef Dvonč, NEKA
60 hlasov
9
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
10
Štefan Korman, NEKA
54 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
12
Peter Košťál, NEKA
52 hlasov
13
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
14
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
15
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
46 hlasov
16
Peter Andel, Progresívne Slovensko
45 hlasov
17
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
18
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
19
Martin Balko, Progresívne Slovensko
40 hlasov
20
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
21
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
38 hlasov
22
Martin Bóri, REPUBLIKA
38 hlasov
23
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
35 hlasov
24
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
25
Martin Čepček, ŽIVOT
34 hlasov
26
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
27
Šimon Kónya, NEKA
33 hlasov
28
Ľubomír Moravčík, NEKA
31 hlasov
29
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
31 hlasov
30
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
31
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
28 hlasov
32
Marta Rácová, NEKA
28 hlasov
33
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
28 hlasov
34
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
35
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
36
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
37
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
26 hlasov
38
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
39
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
26 hlasov
40
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
41
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
25 hlasov
42
Soňa Ďuríková, NEKA
24 hlasov
43
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
44
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
45
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
46
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
47
Erik Blaško, NK/NEKA
21 hlasov
48
Juraj Švarc, NEKA
21 hlasov
49
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
20 hlasov
50
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
51
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
52
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
19 hlasov
53
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
54
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
18 hlasov
55
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
18 hlasov
56
Jarmila Králová, NEKA
17 hlasov
57
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
17 hlasov
58
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
59
Peter Šedovič, NK/NEKA
17 hlasov
60
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
16 hlasov
61
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
16 hlasov
62
Lívia Šumichrastová, NEKA
16 hlasov
63
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
64
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
15 hlasov
65
Ladislav Turba, NEKA
15 hlasov
66
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
15 hlasov
67
Martin Skovajsa, NEKA
15 hlasov
68
Peter Pukan, REPUBLIKA
15 hlasov
69
Radoslav Kriváček, NEKA
15 hlasov
70
Igor Husár, REPUBLIKA
14 hlasov
71
Miroslav Gut, NEKA
14 hlasov
72
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
14 hlasov
73
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
14 hlasov
74
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
75
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
13 hlasov
76
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
77
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
13 hlasov
78
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
79
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
80
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
13 hlasov
81
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
12 hlasov
82
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
83
Milan Chmelár, NEKA
12 hlasov
84
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
85
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
86
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
11 hlasov
87
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
11 hlasov
88
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
11 hlasov
89
Jana Pukanová, REPUBLIKA
11 hlasov
90
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
91
Oľga Paučová, NK/NEKA
11 hlasov
92
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
93
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
10 hlasov
94
Pavol Mada, NEKA
9 hlasov
95
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
96
Darina Zlatošová, NK/NEKA
9 hlasov
97
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
8 hlasov
98
Miloš Macho, NK/NEKA
8 hlasov
99
Peter Paučo, NK/NEKA
7 hlasov
100
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
7 hlasov
101
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
102
Peter Božík, Hnutie ONÁS
5 hlasov
103
Dušan Tóth, NEKA
5 hlasov
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
4 hlasov
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
106
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
3 hlasov

Volebná účasť

53,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,58 %
04.11. 2017 1. kolo 37,63 %
23.11. 2013 2. kolo 20,85 %
09.11. 2013 1. kolo 21,05 %