Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
85,15%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
14,85%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
62,14%
Peter Oremus NEKA
22,33%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
10,68%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,91%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,94%
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Oremus, NEKA
37 hlasov
2
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
33 hlasov
3
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
31 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
29 hlasov
5
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
28 hlasov
6
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
26 hlasov
7
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
24 hlasov
8
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
24 hlasov
9
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
23 hlasov
10
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
23 hlasov
11
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
22 hlasov
12
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
20 hlasov
13
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
14
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
17 hlasov
15
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
16 hlasov
16
Ivan Habiňák, SNS
16 hlasov
17
Eva Antošová, SNS
13 hlasov
18
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
19
Miloslav Horka, SNS
13 hlasov
20
Miloslav Slováčik, NaS - ns
12 hlasov
21
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
22
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
23
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
24
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
25
Marta Miklošková, KDS
10 hlasov
26
Lenka Slováčiková, NaS - ns
9 hlasov
27
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
28
Jozef Čapla, SNS
8 hlasov
29
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
30
Ladislav Prešinský, NEKA
7 hlasov
31
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
32
Anna Čagalová, SNS
6 hlasov
33
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
6 hlasov
34
Ivana Matušková, SMS
6 hlasov
35
Stanislav Hamar, SNS
6 hlasov
36
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
37
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
38
Milan Greguš, SNS
5 hlasov
39
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
5 hlasov
40
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
41
Milena Candráková, KSS
5 hlasov
42
Róbert Balkó, SMK-MKP
5 hlasov
43
Milan Chalachan, SMS
5 hlasov
44
Oľga Froncová, SNS
5 hlasov
45
Juraj Gajdoš, SNS
5 hlasov
46
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
47
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
48
Vladislav Borík, SOĽ
4 hlasov
49
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
50
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
51
Jaroslav Lopata, KSS
3 hlasov
52
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
53
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
54
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
55
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
56
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
57
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
58
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
59
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
60
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
61
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
62
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
63
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
64
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
65
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
66
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
67
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
68
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
69
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
70
Viliam Mokraň, KĽS
71
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
73
Pavol Leštinský, KSS

Volebná účasť

37,63
%
2017 1. kolo
20,85
%
2013 2. kolo
21,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,63%
2013 2. kolo 20,85%
2013 1. kolo 21,05%