Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
90,91%
Rudolf Bauer KDS
9,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,27%
Rudolf Bauer KDS
16,44%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
9,59%
Jozef Holečko NEKA
5,48%
Ivan Kuhn OKS
2,74%
Dominika Palaščáková NOVA
1,37%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,37%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,37%
Lukáš Sisák KSS
1,37%
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
2
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
35 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
30 hlasov
5
Csaba Furik, SMK-MKP
29 hlasov
6
Ladislav Illés, SMK-MKP
26 hlasov
7
Mária Szuperák, SMK-MKP
26 hlasov
8
József Kopasz, SMK-MKP
25 hlasov
9
László Farkas, SMK-MKP
24 hlasov
10
Jozef Horváth, SMER - SD
23 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
12
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
11 hlasov
14
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
15
Miroslav Tóth, SMER - SD
10 hlasov
16
Juraj Sobek, SMER - SD
7 hlasov
17
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
18
Róbert Puci, SMER - SD
5 hlasov
19
František Tomko, NEKA
4 hlasov
20
Magdaléna Haburová, NEKA
3 hlasov
21
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
22
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
23
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER - SD
2 hlasov
26
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
27
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
28
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasov
29
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
30
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
31
Jana Mondiková, SMER - SD
1 hlasov
32
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
33
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
34
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
35
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
36
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
37
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
38
Marek Čižmár, NEKA
39
Jaroslav Konečný, NEKA
40
Igor Balog, SRÚS
41
Mikuláš Balog, EDS
42
Ľubomír Bulla, NEKA
43
Zlatica Čeplíková, NEKA
44
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
45
Miloš Ferko, NOVA
46
Martin Galgoczy, NEKA
47
Katarína Mischurová, NEKA
48
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
49
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
50
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
51
Juliana Pašková, NEKA
52
Ľubomír Princík, NEKA
53
Jaroslav Soták, NEKA
54
Pavel Szijjártó, SĽS
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
56
Ján Lukáč, SMS
57
Miloš Kubica, NEKA
58
Matúš Hada, KĽS
59
Vladimír Juroš, MS
60
Andrej Kocák, MS
61
Iveta Kohanová, NEKA
62
František Kolbaský, ÚSVIT
63
Marián Kolesár, NEKA
64
Edita Anthony, SaS
65
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
66
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67
Ján Tomáš, NEKA

Volebná účasť

28,10
%
2017 1. kolo
8,33
%
2013 2. kolo
19,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,10%
2013 2. kolo 8,33%
2013 1. kolo 19,09%