vyberte rok
Malý Horešokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
65,40%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
28,03%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2,02%
Róbert Bačinský NEKA
1,01%
Oliver Petrík JĽSS
0,76%
Lukáš Sisák KSS
0,51%
Ján Struk SMS
0,51%
Jarmila Tkáčová SNS
0,51%
Rudolf Botka NP
0,25%
Jozef Červenák RIS
0,25%
Vladislav Stanko NEKA
0,25%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,25%
Adam Šepetka NAJ
0,25%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA

Volebná účasť

44,94
%
2017 1. kolo
12,77
%
2013 2. kolo
35,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,94%
2013 2. kolo 12,77%
2013 1. kolo 35,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
381 hlasov
2
Csilla Bálintová, SMK-MKP
269 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
267 hlasov
4
Zoltán Ilko, SMK-MKP
245 hlasov
5
Tibor Sáradi, SMK-MKP
189 hlasov
6
István Takács, SMK-MKP
184 hlasov
7
Karol Pataky, MOST - HÍD
159 hlasov
8
Jozef Želinský, MOST - HÍD
116 hlasov
9
Jozef Horváth, MOST - HÍD
100 hlasov
10
Gejza Sačko, MOST - HÍD
84 hlasov
11
Gustáv Liszkai, SMER-SD
69 hlasov
12
Peter Pandy, MOST - HÍD
67 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
38 hlasov
14
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
15
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
31 hlasov
16
Dionýz Szabó, ŠKV
28 hlasov
17
Edina Kocsisová, NEKA
27 hlasov
18
Viktor Palko, MOST - HÍD
27 hlasov
19
Štefan Duč, NEKA
25 hlasov
20
Peter Rico, MOST - HÍD
23 hlasov
21
Zoltán Mento, NEKA
21 hlasov
22
Ján Seman, ŠANCA
19 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
18 hlasov
24
Jana Mondiková, SMER-SD
8 hlasov
25
Adrian Haraszti, NAJ
7 hlasov
26
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
27
Róbert Puci, SMER-SD
6 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
5 hlasov
29
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
30
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
31
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
34
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
35
Tichomír Kačo, ŠKV
3 hlasov
36
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
37
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
38
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
39
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
40
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
42
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
43
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
44
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
45
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
48
Peter Bačkovský, ŠKV
1 hlasov
49
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
51
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
52
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
53
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
54
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
55
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
56
Milan Malý, KSS
1 hlasov
57
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
59
Katarína Kasardová, KSS
60
Alexander Kis-Géczi, NAJ
61
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
62
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
63
Radoslav Rendeš, ŠKV
64
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Rastislav Petrovič, SMER-SD
66
Jozef Gamrát, NEKA
67
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
68
Michaela Ducárová, ŠKV
69
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko