Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
92,37%
Rudolf Bauer KDS
7,63%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
71,73%
Rudolf Bauer KDS
13,43%
Dominika Palaščáková NOVA
3,18%
Jaroslav Džunko NEKA
2,83%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,77%
Lukáš Sisák KSS
1,41%
Jozef Holečko NEKA
0,71%
Ivan Kuhn OKS
0,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
289 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
219 hlasov
3
Mária Szuperák, SMK-MKP
214 hlasov
4
Ladislav Illés, SMK-MKP
210 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
184 hlasov
6
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
164 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
120 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
105 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
71 hlasov
10
Jozef Horváth, SMER - SD
62 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
43 hlasov
13
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
14
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
13 hlasov
16
Tibor Jánošík, NOVA
11 hlasov
17
Peter Pető, NEKA
11 hlasov
18
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
19
Miroslav Tóth, SMER - SD
8 hlasov
20
Tichomír Kačo, NEKA
7 hlasov
21
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
22
František Tomko, NEKA
6 hlasov
23
Edita Anthony, SaS
5 hlasov
24
Michaela Kapustníková, NOVA
5 hlasov
25
Magdaléna Haburová, NEKA
5 hlasov
26
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
27
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
28
Rastislav Petrovič, SMER - SD
4 hlasov
29
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
30
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
31
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
32
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
33
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasov
34
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
35
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
36
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
37
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
38
Juraj Selecký, NEKA
3 hlasov
39
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
40
Pavel Szijjártó, SĽS
2 hlasov
41
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
42
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
43
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
44
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
45
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
46
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
47
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
48
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
49
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
50
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
51
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
52
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
53
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
54
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
55
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
56
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
57
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
59
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
60
Peter Figeľ, DS
61
Andrej Kocák, MS
62
Jaroslav Soták, NEKA
63
Ján Tomáš, NEKA
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
66
Matúš Hada, KĽS
67
Ľubomír Bulla, NEKA

Volebná účasť

44,94
%
2017 1. kolo
12,77
%
2013 2. kolo
35,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,94%
2013 2. kolo 12,77%
2013 1. kolo 35,14%