Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
77,14%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
22,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
58,33%
Peter Oremus NEKA
23,33%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
15,00%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,67%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,67%
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
26 hlasov
2
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
25 hlasov
3
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
22 hlasov
4
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
22 hlasov
5
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
22 hlasov
6
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
22 hlasov
7
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
20 hlasov
8
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
18 hlasov
9
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
18 hlasov
10
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
18 hlasov
11
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
18 hlasov
12
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
17 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
16 hlasov
14
Peter Oremus, NEKA
15 hlasov
15
Ladislav Prešinský, NEKA
14 hlasov
16
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
17
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
18
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
19
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
20
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
21
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
22
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
23
Anton Žikla, KSS
5 hlasov
24
Jozef Čapla, SNS
4 hlasov
25
Róbert Balkó, SMK-MKP
4 hlasov
26
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
27
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
28
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
29
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
30
Milan Greguš, SNS
3 hlasov
31
Pavol Dávid, SMS
3 hlasov
32
Miloslav Horka, SNS
3 hlasov
33
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
34
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
35
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
2 hlasov
36
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
37
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
2 hlasov
38
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
39
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Stanislav Hamar, SNS
2 hlasov
41
Ivan Habiňák, SNS
2 hlasov
42
Anna Čagalová, SNS
2 hlasov
43
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
44
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
45
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
2 hlasov
46
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
47
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
48
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
49
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
50
Eva Antošová, SNS
2 hlasov
51
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
52
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
53
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
54
Oľga Froncová, SNS
1 hlasov
55
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
56
Vladimír Lauko, SNS
1 hlasov
57
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
58
Martin Mikuláš, SNS
1 hlasov
59
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
60
Milan Chalachan, SMS
1 hlasov
61
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
62
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
63
Ondrej Ňorba, KSS
64
Ivana Matušková, SMS
65
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
66
Jaroslav Lörinčík, KSS
67
Miloslav Slováčik, NaS - ns
68
Jaroslav Lopata, KSS
69
Ján Kollár, KSS
70
Jozef Šiška, KSS
71
Vladislav Borík, SOĽ
72
Milena Candráková, KSS
73
Juraj Gajdoš, SNS

Volebná účasť

35,53
%
2017 1. kolo
20,88
%
2013 2. kolo
17,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,53%
2013 2. kolo 20,88%
2013 1. kolo 17,94%