vyberte rok
Malužináokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
34,43%
Juraj Blanár Smer-SD
26,23%
Peter Sagan ĽSNS
13,11%
Marián Murín NEKA
11,48%
Anton Martvoň NEKA
8,20%
Peter Cibulka NEKA
6,56%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

29,24
%
2017 1. kolo
9,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,24%
2013 1. kolo 9,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Tréger, NEKA
43 hlasov
2
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
3
Ján Blcháč, SMER-SD
17 hlasov
4
Alexander Slafkovský, NEKA
15 hlasov
5
Peter Čajka, NEKA
15 hlasov
6
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
7
Marián Vojtík, SMER-SD
10 hlasov
8
Ivan Spilý, NEKA
10 hlasov
9
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
11
Erik Gemzický, SNS
8 hlasov
12
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
13
Michal Jurči, NEKA
7 hlasov
14
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Ľubomír Frič, SMER-SD
5 hlasov
16
Patrik Fuzák, NEKA
5 hlasov
17
Jozef Repaský, ŠANCA
5 hlasov
18
Alena Uličná, SMER-SD
4 hlasov
19
Miroslav Ilavský, SNS
4 hlasov
20
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Vladimír Klein, NEKA
3 hlasov
22
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
24
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Viera Tomčíková, NEKA
3 hlasov
26
Milan Burčík, MOST - HÍD
2 hlasov
27
Tomáš Hvostik, NEKA
2 hlasov
28
Roman Janči, NEKA
2 hlasov
29
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Ján Hučík, NP
1 hlasov
32
Jozef Vacula, VZDOR
1 hlasov
33
Rudolf Urbanovič, SNS
1 hlasov
34
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Milan Šipka, SNS
1 hlasov
36
Miroslav Neset, SNS
1 hlasov
37
Július Sokol, SNS
1 hlasov
38
Mário Kotian, KSS
1 hlasov
39
Jarmila Mišurová, KSS