vyberte rok
Malé Trakanyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
62,78%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
26,99%
Rudolf Botka NP
1,70%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,70%
Róbert Bačinský NEKA
1,42%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,42%
Oliver Petrík JĽSS
1,14%
Jaroslav Džunko NEKA
0,57%
Vladislav Stanko NEKA
0,57%
Jarmila Tkáčová SNS
0,57%
Jozef Bobík NEKA
0,28%
Lukáš Sisák KSS
0,28%
Ján Struk SMS
0,28%
Adam Šepetka NAJ
0,28%
Jozef Červenák RIS

Volebná účasť

41,40
%
2017 1. kolo
15,40
%
2013 2. kolo
20,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,4%
2013 2. kolo 15,4%
2013 1. kolo 20,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csilla Bálintová, SMK-MKP
269 hlasov
2
Tibor Sáradi, SMK-MKP
206 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
162 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
156 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
155 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
149 hlasov
7
Peter Pandy, MOST - HÍD
128 hlasov
8
Jozef Želinský, MOST - HÍD
115 hlasov
9
Viktor Palko, MOST - HÍD
108 hlasov
10
Zoltán Ilko, SMK-MKP
101 hlasov
11
István Takács, SMK-MKP
80 hlasov
12
Gejza Sačko, MOST - HÍD
76 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
73 hlasov
14
Peter Rico, MOST - HÍD
72 hlasov
15
Gustáv Liszkai, SMER-SD
21 hlasov
16
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
17
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
16 hlasov
18
Edina Kocsisová, NEKA
12 hlasov
19
Dionýz Szabó, ŠKV
11 hlasov
20
Zoltán Mento, NEKA
9 hlasov
21
Róbert Puci, SMER-SD
8 hlasov
22
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Adrian Haraszti, NAJ
8 hlasov
24
Ján Seman, ŠANCA
8 hlasov
25
Štefan Duč, NEKA
7 hlasov
26
Július Hajdu, SMER-SD
7 hlasov
27
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
28
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
5 hlasov
30
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
31
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
33
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
35
Rastislav Petrovič, SMER-SD
4 hlasov
36
Alexander Kis-Géczi, NAJ
4 hlasov
37
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasov
38
Michaela Ducárová, ŠKV
4 hlasov
39
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
40
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
41
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
42
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
43
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
44
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
45
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
48
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
49
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
50
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
51
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
52
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
53
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
55
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
56
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
57
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
59
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
60
Milan Malý, KSS
1 hlasov
61
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
62
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
63
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
64
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
65
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
66
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
67
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
68
Peter Figeľ, DS
69
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...