Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
91,61%
Rudolf Bauer KDS
8,39%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,84%
Rudolf Bauer KDS
7,41%
Dominika Palaščáková NOVA
4,32%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,70%
Ivan Kuhn OKS
3,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,47%
Jozef Holečko NEKA
2,47%
Jaroslav Džunko NEKA
1,85%
Lukáš Sisák KSS
1,23%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, SMER - SD
113 hlasov
2
Mária Szuperák, SMK-MKP
108 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
76 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
68 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER - SD
58 hlasov
6
Róbert Puci, SMER - SD
55 hlasov
7
Gejza Gore, NEKA
54 hlasov
8
Ladislav Illés, SMK-MKP
54 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER - SD
53 hlasov
10
László Farkas, SMK-MKP
52 hlasov
11
Vladimír Dvorový, SMER - SD
51 hlasov
12
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48 hlasov
13
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
14
Edita Anthony, SaS
34 hlasov
15
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
16
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
27 hlasov
17
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
18
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
19
Juraj Sobek, SMER - SD
10 hlasov
20
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
21
Peter Pető, NEKA
8 hlasov
22
Miroslav Tóth, SMER - SD
6 hlasov
23
Aneta Horváthová, EDS
6 hlasov
24
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
25
Tibor Jánošík, NOVA
5 hlasov
26
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
28
Robert Engel, NEKA
4 hlasov
29
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
30
Ladislav Szilágyi, SaS
4 hlasov
31
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
32
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
33
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasov
34
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
35
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
36
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
37
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
38
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
40
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
41
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
42
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
43
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
44
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
45
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
46
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
47
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
48
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
49
Štefan Duč, NEKA
2 hlasov
50
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
51
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
52
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
53
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
54
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
55
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
56
František Tomko, NEKA
1 hlasov
57
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
58
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
59
Tichomír Kačo, NEKA
1 hlasov
60
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
61
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
62
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
63
Marián Kolesár, NEKA
64
Martin Galgoczy, NEKA
65
Matúš Hada, KĽS
66
Vladimír Juroš, MS
67
Jaroslav Konečný, NEKA

Volebná účasť

41,40
%
2017 1. kolo
15,40
%
2013 2. kolo
20,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,40%
2013 2. kolo 15,40%
2013 1. kolo 20,51%