Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,08%
Milan Belica NEKA
31,20%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
9,40%
Martin Kusenda NEKA
6,39%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,02%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,76%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,38%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,26%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,75%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matúš Hubinský, NEKA
84 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
83 hlasov
3
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
67 hlasov
4
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
5
Peter Kochan, NEKA
30 hlasov
6
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
7
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
9
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
23 hlasov
10
Martin Dočkalik, NEKA
23 hlasov
11
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
12
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
13
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
20 hlasov
14
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
15
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
20 hlasov
16
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
20 hlasov
17
Renáta Kirková, NK/NEKA
19 hlasov
18
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
19 hlasov
19
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
20
Anton Švec, KSS
17 hlasov
21
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
15 hlasov
22
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
23
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
24
Ján Mlynár, REPUBLIKA
14 hlasov
25
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
14 hlasov
26
Jaroslav Blina, KSS
13 hlasov
27
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
28
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
29
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
12 hlasov
30
David Gerhát, KSS
11 hlasov
31
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
32
Adam Jamrich, KSS
11 hlasov
33
Ľubomíra Švecová, KSS
11 hlasov
34
Miroslav Polner, NK/NEKA
11 hlasov
35
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
36
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
37
Oľga Hudoková, NK/NEKA
8 hlasov
38
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
39
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
40
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
41
Marian Fázik, NK/NEKA
6 hlasov
42
Martin Tarčák, NK/NEKA
6 hlasov

Volebná účasť

70,17 %

Historický vývoj

29.10. 2022 70,17 %
04.11. 2017 1. kolo 34,92 %
23.11. 2013 2. kolo 16,28 %
09.11. 2013 1. kolo 13,57 %