Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
86,05%
Rudolf Bauer KDS
13,95%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,23%
Rudolf Bauer KDS
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
1,92%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,92%
Lukáš Sisák KSS
1,92%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
2
Tibor Varga, SMK-MKP
24 hlasov
3
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
4
Gábor Mihók, SMK-MKP
24 hlasov
5
Attila Barkó, SMK-MKP
21 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
12 hlasov
7
Valéria Eľková, NEKA
11 hlasov
8
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
10
František Farkaš, SMER - SD
7 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
13
Oliver Petrík, NEKA
6 hlasov
14
Ján Mihalečko, SMER - SD
5 hlasov
15
Viliam Zahorčák, SMER - SD
5 hlasov
16
Jana Cibereová, SMER - SD
4 hlasov
17
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
18
Jozef Makohus, SMER - SD
3 hlasov
19
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
20
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
21
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
22
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
23
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
24
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
25
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
26
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
27
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
29
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
30
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
32
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
33
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
34
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
35
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
36
Ľubica Rošková, SMER - SD
1 hlasov
37
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
38
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
39
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
40
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
41
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
42
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
43
Jaroslava Špaková, DS
44
Miroslav Surmánek, NOVA
45
Andrea Sisák, NEKA
46
Milan Potocký, NEKA
47
Imrich Balog, KĽS
48
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
49
Slavomír Kešeľ, SRÚS
50
Juraj Jevin, SaS
51
Martin Magura, SMS
52
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
53
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
54
Dagmara Balogová, KSS
55
Jaroslav Vaľo, SNS

Volebná účasť

38,27
%
2017 1. kolo
20,47
%
2013 2. kolo
26,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,27%
2013 2. kolo 20,47%
2013 1. kolo 26,19%