vyberte rok
Malé Ozorovceokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,41%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,85%
Štefan Surmánek ĽSNS
11,85%
Róbert Bačinský NEKA
1,48%
Jozef Bobík NEKA
1,48%
Rudolf Botka NP
1,48%
Oliver Petrík JĽSS
1,48%
Jarmila Tkáčová SNS
1,48%
Lukáš Sisák KSS
0,74%
Vladislav Stanko NEKA
0,74%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,56
%
2017 1. kolo
9,21
%
2013 2. kolo
17,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,56%
2013 2. kolo 9,21%
2013 1. kolo 17,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
32 hlasov
4
Jozef Gamrát, NEKA
32 hlasov
5
Martin Galgoczy, NEKA
32 hlasov
6
Róbert Puci, SMER-SD
28 hlasov
7
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
8
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
9
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
10
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER-SD
16 hlasov
12
Libuša Babuľaková, ŠKV
16 hlasov
13
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
14
Michaela Ducárová, ŠKV
12 hlasov
15
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
Tichomír Kačo, ŠKV
10 hlasov
19
Slavomír Illeš, NEKA
10 hlasov
20
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
21
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
22
Július Hajdu, SMER-SD
9 hlasov
23
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
25
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
26
Katarína Kasardová, KSS
8 hlasov
27
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
28
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
30
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
32
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
33
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Milan Malý, KSS
6 hlasov
35
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
37
Gabriel Garanič, NEKA
4 hlasov
38
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasov
39
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
40
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
41
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
43
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasov
44
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
45
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
46
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
47
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
48
Karol Pataky, MOST - HÍD
2 hlasov
49
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
50
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
53
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
54
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
55
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
56
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
57
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
59
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
60
Adrian Haraszti, NAJ
61
Marta Hrobová, ÚSVIT
62
István Takács, SMK-MKP
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
64
Alexander Kis-Géczi, NAJ
65
Edina Kocsisová, NEKA
66
Gustáv Liszkai, SMER-SD
67
Zoltán Mento, NEKA
68
Michal Magnes, SNS
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD