Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
56,10%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
43,90%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
50,70%
Rudolf Bauer KDS
21,13%
Dominika Palaščáková NOVA
7,04%
Jaroslav Džunko NEKA
7,04%
Lukáš Sisák KSS
7,04%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,82%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,82%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,41%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Konečný, NEKA
36 hlasov
2
Ján Tomáš, NEKA
28 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
28 hlasov
4
Katarína Mischurová, NEKA
21 hlasov
5
Miroslav Tóth, SMER - SD
13 hlasov
6
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER - SD
11 hlasov
8
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
9
Róbert Puci, SMER - SD
11 hlasov
10
Vladimír Dvorový, SMER - SD
9 hlasov
11
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
12
Juraj Sobek, SMER - SD
7 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
6 hlasov
14
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
15
Ján Lukáč, SMS
5 hlasov
16
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
17
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
19
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
21
Marián Kolesár, NEKA
4 hlasov
22
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
23
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
24
Vladimír Juroš, MS
3 hlasov
25
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
26
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
27
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
28
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
29
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
30
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
31
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
František Tomko, NEKA
3 hlasov
33
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
34
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
35
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
36
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
37
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
38
Jozef Horváth, SMER - SD
2 hlasov
39
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
40
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
41
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
42
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
43
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
44
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
45
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
46
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
47
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
48
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
49
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
50
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
51
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
52
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
53
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
54
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
55
Csaba Furik, SMK-MKP
56
Pavel Szijjártó, SĽS
57
Jaroslav Soták, NEKA
58
Peter Pető, NEKA
59
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
60
Miloš Kubica, NEKA
61
József Kopasz, SMK-MKP
62
František Kolbaský, ÚSVIT
63
Iveta Kohanová, NEKA
64
Ladislav Illés, SMK-MKP
65
Aneta Horváthová, EDS
66
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67
Magdaléna Haburová, NEKA

Volebná účasť

32,56
%
2017 1. kolo
9,21
%
2013 2. kolo
17,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,56%
2013 2. kolo 9,21%
2013 1. kolo 17,44%