Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
97,73%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
2,27%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Milan Belica NEKA
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
Renáta Kolenčíková NEKA
Martin Kusenda NEKA
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
Peter Pukan REPUBLIKA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
77 hlasov
2
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
54 hlasov
3
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
4
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
32 hlasov
5
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
22 hlasov
6
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19 hlasov
8
Marek Földesi, NEKA
5 hlasov
9
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
4 hlasov
10
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
11
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
12
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
13
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
14
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
2 hlasov
15
Peter Benček, NEKA
2 hlasov
16
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
2 hlasov
17
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
18
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
19
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
20
Tomáš Krištof, NEKA
2 hlasov
21
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
22
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
2 hlasov
23
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
24
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
25
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
26
Ján Krtík, NEKA
1 hlasov
27
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
28
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
29
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
1 hlasov
30
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
31
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
1 hlasov
32
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
1 hlasov
33
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
34
Tomáš Ižold, NEKA
1 hlasov
35
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
36
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
37
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
1 hlasov
38
Branislav Štefanický, NEKA
1 hlasov
39
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov
40
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
1 hlasov
41
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
1 hlasov
42
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
1 hlasov
43
Dana Ďurišová, NK/NEKA
1 hlasov
44
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
45
Tibor Moravský, NEKA
1 hlasov
46
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Ján Janáč, NEKA
49
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
50
Jozef Kubovič, NEKA
51
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
52
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
53
Mária Kuriačková, NEKA
54
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
56
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
57
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
58
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
59
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
60
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
61
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
62
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
63
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
64
Ján Proksa, NK/NEKA
65
Roman Salinka, NEKA
66
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
67
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
68
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
69
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
70
Roland Bogár, NEKA
71
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
72
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
73
Peter Drábik, NEKA
74
Mária Farkašová, NEKA
75
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...

Volebná účasť

62,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,23 %
04.11. 2017 1. kolo 36,30 %
23.11. 2013 2. kolo 16,87 %
09.11. 2013 1. kolo 34,78 %