Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
39,37%
Milan Belica NEKA
24,41%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,39%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,30%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,51%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,15%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,36%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,36%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,57%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,79%
Martin Kusenda NEKA
0,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
2
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
4
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
25 hlasov
5
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
6
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
23 hlasov
7
Ján Krtík, NEKA
23 hlasov
8
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
9
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
10
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
11
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
12
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
13
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
14
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
14 hlasov
15
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
16
Ján Janáč, NEKA
13 hlasov
17
Peter Benček, NEKA
12 hlasov
18
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
12 hlasov
19
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
11 hlasov
20
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
11 hlasov
21
Mária Kuriačková, NEKA
11 hlasov
22
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
23
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
24
Marek Földesi, NEKA
9 hlasov
25
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
26
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
27
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
28
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
29
Tomáš Ižold, NEKA
8 hlasov
30
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
31
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
33
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
34
Roland Bogár, NEKA
7 hlasov
35
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
36
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
37
Peter Drábik, NEKA
7 hlasov
38
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
39
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
40
Tomáš Krištof, NEKA
6 hlasov
41
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
42
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
43
Jozef Kubovič, NEKA
5 hlasov
44
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
5 hlasov
45
Peter Marko, NK/NEKA
5 hlasov
46
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
47
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
48
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
49
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
50
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
51
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
52
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
53
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
54
Mária Farkašová, NEKA
4 hlasov
55
Roman Salinka, NEKA
4 hlasov
56
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
57
Tibor Moravský, NEKA
3 hlasov
58
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
3 hlasov
59
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
60
Ján Proksa, NK/NEKA
3 hlasov
61
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
62
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
63
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
2 hlasov
64
Dana Ďurišová, NK/NEKA
2 hlasov
65
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
66
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
67
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
68
Branislav Štefanický, NEKA
1 hlasov
69
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
70
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
1 hlasov
71
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
72
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
1 hlasov
74
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
75
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
76
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

60,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,61 %
04.11. 2017 1. kolo 20,60 %
23.11. 2013 2. kolo 10,33 %
09.11. 2013 1. kolo 12,33 %