Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
36,60%
Milan Belica NEKA
34,64%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,42%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
4,58%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,92%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,61%
Martin Kusenda NEKA
2,61%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,31%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,31%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
25 hlasov
3
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
23 hlasov
4
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
5
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
6
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
17 hlasov
7
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
16 hlasov
8
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
9
Martin Balko, Progresívne Slovensko
14 hlasov
10
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
11
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
12
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
13
Peter Andel, Progresívne Slovensko
13 hlasov
14
Erik Blaško, NK/NEKA
12 hlasov
15
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
16
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
12 hlasov
17
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
11 hlasov
18
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
11 hlasov
19
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
20
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
21
Peter Oremus, NEKA
10 hlasov
22
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
9 hlasov
23
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
9 hlasov
24
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
9 hlasov
25
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
9 hlasov
26
Štefan Korman, NEKA
9 hlasov
27
Peter Košťál, NEKA
9 hlasov
28
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
29
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
30
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
8 hlasov
32
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
8 hlasov
33
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
34
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
7 hlasov
35
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
36
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
7 hlasov
37
Martin Bóri, REPUBLIKA
7 hlasov
38
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
39
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
40
Milan Chmelár, NEKA
6 hlasov
41
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
42
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
43
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
6 hlasov
44
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
45
Štefan Štefek, NEKA
5 hlasov
46
Martin Čepček, ŽIVOT
5 hlasov
47
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
48
Marta Rácová, NEKA
5 hlasov
49
Peter Božík, Hnutie ONÁS
5 hlasov
50
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
5 hlasov
51
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
52
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
53
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
5 hlasov
54
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
55
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
56
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
57
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
58
Ľubomír Moravčík, NEKA
4 hlasov
59
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
60
Oľga Paučová, NK/NEKA
4 hlasov
61
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
62
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
63
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
4 hlasov
64
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
65
Martin Skovajsa, NEKA
4 hlasov
66
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
4 hlasov
67
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
4 hlasov
68
Jarmila Králová, NEKA
4 hlasov
69
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
4 hlasov
70
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
71
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
72
Šimon Kónya, NEKA
4 hlasov
73
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
3 hlasov
74
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
3 hlasov
75
Lívia Šumichrastová, NEKA
3 hlasov
76
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
3 hlasov
77
Miloš Macho, NK/NEKA
3 hlasov
78
Igor Husár, REPUBLIKA
3 hlasov
79
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
80
Miroslav Gut, NEKA
3 hlasov
81
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
82
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
83
Peter Šedovič, NK/NEKA
3 hlasov
84
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
85
Darina Zlatošová, NK/NEKA
3 hlasov
86
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
87
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
88
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
2 hlasov
89
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
90
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
2 hlasov
91
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
2 hlasov
92
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
2 hlasov
93
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
94
Ladislav Turba, NEKA
2 hlasov
95
Jana Pukanová, REPUBLIKA
2 hlasov
96
Pavol Mada, NEKA
2 hlasov
97
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
2 hlasov
98
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
99
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
100
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
101
Juraj Švarc, NEKA
1 hlasov
102
Radoslav Kriváček, NEKA
1 hlasov
103
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov
104
Peter Pukan, REPUBLIKA
1 hlasov
105
Soňa Ďuríková, NEKA
106
Dušan Tóth, NEKA

Volebná účasť

53,16 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,16 %
04.11. 2017 1. kolo 23,83 %
23.11. 2013 2. kolo 17,37 %
09.11. 2013 1. kolo 17,37 %