Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
92,86%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
7,14%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
69,09%
Peter Oremus NEKA
10,91%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
9,09%
Robert Dick MS
5,45%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,64%
Viliam Mokraň KĽS
1,82%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
25 hlasov
2
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
3
Ladislav Prešinský, NEKA
13 hlasov
4
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
12 hlasov
5
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
11 hlasov
6
Eva Antošová, SNS
10 hlasov
7
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
10 hlasov
8
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
10 hlasov
9
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
10
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
8 hlasov
11
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
8 hlasov
12
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
13
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
8 hlasov
14
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
7 hlasov
15
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
7 hlasov
16
Jozef Čapla, SNS
7 hlasov
17
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
7 hlasov
18
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
6 hlasov
19
Oľga Froncová, SNS
6 hlasov
20
Vladimír Lauko, SNS
6 hlasov
21
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
6 hlasov
22
Stanislav Hamar, SNS
6 hlasov
23
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
24
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
25
Ivana Matušková, SMS
5 hlasov
26
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
27
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
5 hlasov
28
Róbert Balkó, SMK-MKP
4 hlasov
29
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
4 hlasov
30
Juraj Gajdoš, SNS
4 hlasov
31
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
32
Oľga Otrasová, KSS
4 hlasov
33
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
34
Jozef Šiška, KSS
3 hlasov
35
Anna Čagalová, SNS
3 hlasov
36
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
37
Juraj Uhrín, SĽS
3 hlasov
38
Martin Mikuláš, SNS
3 hlasov
39
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
40
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
41
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
42
Ivan Habiňák, SNS
3 hlasov
43
Milan Greguš, SNS
3 hlasov
44
Peter Oremus, NEKA
3 hlasov
45
Milan Chalachan, SMS
2 hlasov
46
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
47
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
48
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
49
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
50
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
51
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
52
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
53
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
54
Pavol Dávid, SMS
2 hlasov
55
Miloslav Horka, SNS
2 hlasov
56
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
57
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
58
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
60
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
1 hlasov
61
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
62
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
63
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
64
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
65
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
66
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
67
Eduard Kolesár, ASV
1 hlasov
68
Jaroslav Lörinčík, KSS
69
Ondrej Ňorba, KSS
70
Miloslav Slováčik, NaS - ns
71
Lenka Slováčiková, NaS - ns
72
Miroslav Timko, KSS
73
Pavol Otepka, ASV

Volebná účasť

23,83
%
2017 1. kolo
17,37
%
2013 2. kolo
17,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,83%
2013 2. kolo 17,37%
2013 1. kolo 17,37%