Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
70,45%
Rudolf Bauer KDS
29,55%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,11%
Dominika Palaščáková NOVA
11,86%
Rudolf Bauer KDS
10,17%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,52%
Jozef Holečko NEKA
4,52%
Lukáš Sisák KSS
4,52%
Jaroslav Džunko NEKA
3,95%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,39%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,82%
Ivan Kuhn OKS
1,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
137 hlasov
2
Jana Cibereová, SMER - SD
109 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
98 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
94 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
92 hlasov
6
Jaroslav Vaľo, SNS
72 hlasov
7
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
72 hlasov
8
Jozef Makohus, SMER - SD
46 hlasov
9
Viliam Zahorčák, SMER - SD
45 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
12
Ľubica Rošková, SMER - SD
20 hlasov
13
Imrich Balog, KĽS
18 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
15
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
16
Ján Bednár, NOVA
14 hlasov
17
Dagmara Balogová, KSS
11 hlasov
18
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
20
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
8 hlasov
22
Oliver Petrík, NEKA
8 hlasov
23
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
24
Jaroslav Tokár, SRÚS
7 hlasov
25
Jaroslav Ferenc, KĽS
7 hlasov
26
Slavomír Kešeľ, SRÚS
6 hlasov
27
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
28
Pavol Valko, SMS
6 hlasov
29
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
30
Jaroslava Špaková, DS
5 hlasov
31
Branislav Sijka, NEKA
4 hlasov
32
Milan Potocký, NEKA
4 hlasov
33
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
34
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
35
Tomáš Bubelíny, NOVA
3 hlasov
36
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasov
37
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
38
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
39
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
40
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
41
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
42
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
43
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
44
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
45
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
46
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
47
Attila Barkó, SMK-MKP
3 hlasov
48
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
49
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
50
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
51
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
53
Martin Magura, SMS
1 hlasov
54
Tibor Varga, SMK-MKP
55
Jozef Jusko, ÚSVIT

Volebná účasť

15,22
%
2017 1. kolo
4,40
%
2013 2. kolo
20,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,22%
2013 2. kolo 4,40%
2013 1. kolo 20,13%