Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
55,77%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
44,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
49,27%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
22,93%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
17,07%
Ondrej Binder NEKA
2,93%
Karol Konárik SNS
2,44%
Ladislav Fízik ASV
2,44%
Jaroslav Sekerka KSS
1,95%
Emil Samko KĽS
0,49%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,49%
Andrea Jenčíková NP
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
46 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
43 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
4
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
41 hlasov
5
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
37 hlasov
6
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
36 hlasov
7
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
35 hlasov
8
Karol Konárik, SNS
35 hlasov
9
Ľubomír Motyčka, NEKA
34 hlasov
10
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
32 hlasov
11
Ján Chladný, KDS
31 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
30 hlasov
13
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
29 hlasov
14
Peter Gogola, NEKA
28 hlasov
15
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
16
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
23 hlasov
17
Vladimír Sklenka, NEKA
22 hlasov
18
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
19
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
20
Jaroslav Maslen, NEKA
21 hlasov
21
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Jozef Smekal, NEKA
19 hlasov
23
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
24
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
18 hlasov
25
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
26
Martin Baník, KDS
17 hlasov
27
Michal Rusko, NEKA
17 hlasov
28
Jaroslav Sekerka, KSS
15 hlasov
29
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
30
Peter Rusnák, NEKA
11 hlasov
31
Ľubomír Šesták, NEKA
11 hlasov
32
Jaroslav Kuracina, NEKA
11 hlasov
33
Ivan Kostúr, KSS
10 hlasov
34
Teodor Bindas, SMS
10 hlasov
35
Miloš Horný, SMS
9 hlasov
36
Igor Donoval, ASV
9 hlasov
37
Peter Majerský, KSS
9 hlasov
38
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
9 hlasov
39
Juraj Remšík, SMS
9 hlasov
40
Pavol Svetlík, SNS
8 hlasov
41
Branislav Slaný, NEKA
7 hlasov
42
Zdena Bienska, SĽS
7 hlasov
43
Iveta Majerová, NEKA
7 hlasov
44
Ľubomír Piterka, NEKA
6 hlasov
45
Jozef Sásik, SĽS
6 hlasov
46
Andrej Sliacky, SMS
5 hlasov
47
Janka Slobodníková, SĽS
5 hlasov
48
Karol Jadáš, KDS
5 hlasov
49
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
50
Augustín Richtárech, OKS
5 hlasov
51
Svetozár Tomič, SMS
4 hlasov
52
Róbert Huran, NEKA
3 hlasov
53
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
54
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
56
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
57
Simon Barth, SMS
1 hlasov
58
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
59
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
60
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
61
Lukáš Ginič, SMS
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

52,50
%
2017 1. kolo
29,25
%
2013 2. kolo
22,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,50%
2013 2. kolo 29,25%
2013 1. kolo 22,91%