vyberte rok
Malá Tŕňaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
48,08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
28,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,31%
Róbert Bačinský NEKA
1,92%
Jozef Bobík NEKA
1,92%
Jarmila Tkáčová SNS
1,92%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,01
%
2017 1. kolo
8,35
%
2013 2. kolo
18,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,01%
2013 2. kolo 8,35%
2013 1. kolo 18,94%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
16 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
13 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
11 hlasov
5
Edina Kocsisová, NEKA
11 hlasov
6
Július Hajdu, SMER-SD
10 hlasov
7
Slavomír Illeš, NEKA
9 hlasov
8
Csaba Furik, SMK-MKP
9 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER-SD
9 hlasov
10
Tichomír Kačo, ŠKV
8 hlasov
11
Róbert Puci, SMER-SD
8 hlasov
12
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
13
Jozef Želinský, MOST - HÍD
6 hlasov
14
Gabriel Garanič, NEKA
6 hlasov
15
Zoltán Mento, NEKA
6 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD
6 hlasov
17
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
18
Zoltán Ilko, SMK-MKP
5 hlasov
19
Peter Rico, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Csilla Bálintová, SMK-MKP
5 hlasov
21
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
22
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
23
József Kopasz, SMK-MKP
4 hlasov
24
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
25
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
26
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
27
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
28
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
29
Tibor Sáradi, SMK-MKP
3 hlasov
30
István Takács, SMK-MKP
3 hlasov
31
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
38
Milan Malý, KSS
1 hlasov
39
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlasov
40
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
45
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
46
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
47
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
48
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
49
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
50
Jozef Gamrát, NEKA
51
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52
Antónia Hrabská, ŠKV
53
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
54
Dionýz Szabó, ŠKV
55
Iveta Solomonová, KSS
56
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
57
Ján Seman, ŠANCA
58
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
59
Viktor Palko, MOST - HÍD
60
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
61
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Alexander Kis-Géczi, NAJ
63
Katarína Kasardová, KSS
64
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Štefan Kandráč, NP
66
Marta Hrobová, ÚSVIT
67
Marián Vanci, ŠKV
68
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
69
Peter Bielek, SNS