Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
63,33%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
36,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,07%
Rudolf Bauer KDS
22,03%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
8,47%
Jozef Holečko NEKA
5,08%
Ivan Kuhn OKS
5,08%
Dominika Palaščáková NOVA
3,39%
Jaroslav Džunko NEKA
1,69%
Lukáš Sisák KSS
1,69%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
2
Magdaléna Haburová, NEKA
24 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
20 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER - SD
16 hlasov
5
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
6
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
7
František Tomko, NEKA
9 hlasov
8
Juraj Selecký, NEKA
9 hlasov
9
Róbert Puci, SMER - SD
7 hlasov
10
Csaba Furik, SMK-MKP
7 hlasov
11
Štefan Tatranský, KSS
7 hlasov
12
Martin Begala, NEKA
7 hlasov
13
Marián Kolesár, NEKA
6 hlasov
14
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
15
Gejza Gore, NEKA
6 hlasov
16
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
17
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Tibor Jánošík, NOVA
5 hlasov
19
József Kopasz, SMK-MKP
5 hlasov
20
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
21
Ladislav Illés, SMK-MKP
4 hlasov
22
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
23
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
25
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
26
László Farkas, SMK-MKP
2 hlasov
27
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
28
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
29
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
30
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
31
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
2 hlasov
32
Ján Tomáš, NEKA
2 hlasov
33
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
34
Mária Szuperák, SMK-MKP
2 hlasov
35
Rastislav Petrovič, SMER - SD
2 hlasov
36
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
37
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
39
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
40
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
41
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
42
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
43
Ladislav Bodnár, NEKA
1 hlasov
44
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
45
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
46
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
47
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
48
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
49
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
50
Robert Engel, NEKA
51
Peter Figeľ, DS
52
Matúš Hada, KĽS
53
Andrej Kocák, MS
54
Vladimír Juroš, MS
55
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Terézia Kačová, NOVA
57
Michaela Kapustníková, NOVA
58
Zlatica Čeplíková, NEKA
59
Iveta Kohanová, NEKA
60
Ján Lukáč, SMS
61
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62
Igor Balog, SRÚS
63
Miloš Kubica, NEKA
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
František Kolbaský, ÚSVIT
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

8,35 %

Historický vývoj

18,94 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 17,01 %
23.11. 2013 2. kolo 8,35 %
09.11. 2013 1. kolo 18,94 %