Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
55,78%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
16,58%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
9,05%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
6,03%
Martin Červenka NEKA
5,53%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,51%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
2,01%
Roland Hakszer NEKA
1,51%
Zdenko Rosina NK/NEKA
1,01%
Roman Chudý ŽIVOT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
120 hlasov
2
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
97 hlasov
3
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
87 hlasov
4
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
78 hlasov
5
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69 hlasov
6
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
61 hlasov
7
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
61 hlasov
8
Ľuboš Šúry, SMER - SD
23 hlasov
9
Juraj Bottka, NEKA
23 hlasov
10
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
11
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
12
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
13
Slávka Kramárová, SNS
17 hlasov
14
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
16 hlasov
15
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
16
Valéria Mýtniková, NEKA
16 hlasov
17
Peter Paška, NEKA
15 hlasov
18
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
19
Roman Súkeník, SMER - SD
14 hlasov
20
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
21
Matej Godáň, NEKA
12 hlasov
22
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
23
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
24
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
25
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Michael Boško, Progresívne Slovensko
10 hlasov
27
Vladimír Danko, ŽIVOT
10 hlasov
28
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
29
Maroš Kollárik, NEKA
9 hlasov
30
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
31
Miroslav Štibráni, NEKA
8 hlasov
32
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
33
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
34
Milan Zeleňák, ŽIVOT
7 hlasov
35
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
36
Marta Vajdová, NEKA
6 hlasov
37
Svätopluk Vašečka, SNS
6 hlasov
38
Martin Tomčányi, NEKA
5 hlasov
39
Anton Vizváry, NK/NEKA
5 hlasov
40
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
5 hlasov
41
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
42
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
43
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov

Volebná účasť

47,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,94 %
04.11. 2017 1. kolo 28,29 %
23.11. 2013 2. kolo 24,70 %
09.11. 2013 1. kolo 23,01 %