Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
85,71%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
14,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
40,91%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
40,91%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
9,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,55%
Jaroslav Džunko NEKA
4,55%
Dominika Palaščáková NOVA
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
7 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
3
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
4
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
5
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
7
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
8
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
9
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
10
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
11
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
12
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
13
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
15
Jozef Konkoly, SMER - SD
3 hlasov
16
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
17
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
18
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
19
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
21
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
22
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
23
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
24
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
25
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
26
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
27
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
28
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
29
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
30
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
31
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
32
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
33
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
34
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
35
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
36
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
37
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
38
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
39
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
40
František Petro, SMER - SD
1 hlasov
41
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
42
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
43
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
44
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
45
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
46
Roman Horváth, SRÚS
47
Ľubomír Šimko, SMER - SD
48
Marián Kertész, PD
49
Jozef Holečko, NEKA
50
Róbert Čarny, SNS
51
Jenő Csoltkó, NEKA
52
Anton Király, SMK-MKP
53
Alexander Bimbo, SRÚS
54
Ján Bačo, SĽS
55
Július Grulyo, NEKA
56
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
57
Elena Majancsíková, SĽS
58
Ján Stanislav, SNS
59
László Iván, SMK-MKP
60
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
61
Vojtech Staňo, SMER - SD

Volebná účasť

24,86
%
2017 1. kolo
12,50
%
2013 2. kolo
14,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,86%
2013 2. kolo 12,50%
2013 1. kolo 14,28%