Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
59,44%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
40,56%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,81%
Rudolf Bauer KDS
25,68%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
15,54%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
9,46%
Dominika Palaščáková NOVA
6,76%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,38%
Jaroslav Džunko NEKA
1,35%
Lukáš Sisák KSS
1,35%
Jozef Holečko NEKA
0,68%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
50 hlasov
2
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
3
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
30 hlasov
5
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
6
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
7
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
8
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
9
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
10
Ľubomír Šimko, SMER - SD
22 hlasov
11
Miroslav Bačenko, NEKA
21 hlasov
12
Miloš Barcal, NEKA
21 hlasov
13
Michal Rečka, SMER - SD
20 hlasov
14
František Petro, SMER - SD
20 hlasov
15
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
16
Karol Dzugas, NEKA
18 hlasov
17
Monika Bérešová, SZS
18 hlasov
18
Ján Marton, NOVA
18 hlasov
19
Ján Kokarda, NEKA
18 hlasov
20
István Zachariaš, SMK-MKP
16 hlasov
21
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
22
László Iván, SMK-MKP
15 hlasov
23
László Köteles, SMK-MKP
14 hlasov
24
Ladislav Bartók, NEKA
14 hlasov
25
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
26
Marián Tóth, SaS
13 hlasov
27
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
28
Viliam Bačo, NEKA
12 hlasov
29
Božena Letková, NEKA
12 hlasov
30
Ivan Hriczko, NEKA
12 hlasov
31
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
11 hlasov
32
Martin Baltes, SĽS
10 hlasov
33
Monika Vargová, SNS
10 hlasov
34
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
35
Anton Király, SMK-MKP
9 hlasov
36
Róbert Šándor, NEKA
9 hlasov
37
Viktor Dulina, NEKA
9 hlasov
38
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
39
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
40
Ján Stanislav, SNS
8 hlasov
41
Radoslav Šimko, SNS
8 hlasov
42
Jozef Holečko, NEKA
8 hlasov
43
Elena Majancsíková, SĽS
8 hlasov
44
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
45
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
46
Róbert Čarny, SNS
7 hlasov
47
Vladimír Popovič, SMS
7 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
7 hlasov
49
Františka Kočišová, SĽS
7 hlasov
50
Ľubica Holováčová, SĽS
7 hlasov
51
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
52
Jozef Tischler, SĽS
6 hlasov
53
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
54
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
55
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
56
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
57
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
58
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
59
Marián Kertész, PD
2 hlasov
60
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
61
Roman Horváth, SRÚS

Volebná účasť

35,15
%
2017 1. kolo
13,03
%
2013 2. kolo
13,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,15%
2013 2. kolo 13,03%
2013 1. kolo 13,71%