Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
85,39%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6,85%
Štefan Straka KSS
2,74%
Anton Korba NEKA
1,83%
Jozef Mihalčin SĽS
1,37%
Dorota Bujňáková NP
0,91%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,46%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,46%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
200 hlasov
2
Juraj Kuročka, SMER - SD
89 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
74 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
40 hlasov
5
Dušan Molek, SMER - SD
32 hlasov
6
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
8
Ladislav Hromada, NOVA
23 hlasov
9
Dušan Haľko, SNS
21 hlasov
10
Alfonz Kaliaš, SRÚS
19 hlasov
11
Miroslav Kaliaš, SRK
18 hlasov
12
Jozef Berta, SMER - SD
13 hlasov
13
Lukáš Bičej, KOS
13 hlasov
14
Ján Popaďak, 99%, PaS
11 hlasov
15
Rastislav Košalko, KOS
11 hlasov
16
Radovan Kapraľ, KOS
9 hlasov
17
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
18
Štefan Straka, KSS
8 hlasov
19
Marek Cerula, SNS
8 hlasov
20
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
21
Miroslav Gešper, NEKA
7 hlasov
22
Gabriel Vilcega, NaS - ns
7 hlasov
23
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
24
Michal Džuka, SOĽ
6 hlasov
25
Dávid Capik, SNS
6 hlasov
26
Milan Madura, ĽS-HZDS
6 hlasov
27
Vincent Antoš, KSS
6 hlasov
28
Marcela Pčolinská, NOVA
6 hlasov
29
Anton Korba, NEKA
5 hlasov
30
Jozef Džurdženík, SNS
5 hlasov
31
Ľubomír Pidany, SĽS
5 hlasov
32
Jozef Mihalčin, SĽS
5 hlasov
33
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
34
Miroslav Hlavatý, SĽS
4 hlasov
35
Ján Katriňák, SRK
4 hlasov
36
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
37
Matúš Krajňák, SĽS
4 hlasov
38
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
4 hlasov
39
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
40
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
41
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
42
Anton Pavúk, NOVA
3 hlasov
43
Jozef Tomašik, SNS
3 hlasov
44
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
45
Milan Reich, KOS
3 hlasov
46
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasov
47
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
49
Eva Lenková, NaS - ns
2 hlasov
50
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
51
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
52
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
53
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
54
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
55
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
56
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
57
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
58
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
59
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
60
Emília Rujaková, SĽS
61
Monika Palková, Z-SNP

Volebná účasť

52,91
%
2017 1. kolo
63,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,91%
2013 1. kolo 63,58%