vyberte rok
Malá Čiernaokres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
34,74%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
28,42%
Ján Mikolaj SNS
14,74%
Marián Murín NEKA
11,58%
Peter Sagan ĽSNS
8,42%
Anton Martvoň NEKA
2,11%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

35,14
%
2017 1. kolo
25,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,14%
2013 1. kolo 25,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Koleda, SNS
56 hlasov
2
Ján Čerňan, SMER-SD
29 hlasov
3
Ján Rybárik, NEKA
24 hlasov
4
Juraj Popluhár, SMER-SD
23 hlasov
5
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
6
Marta Veselá, SNS
19 hlasov
7
Monika Kavecká, NEKA
18 hlasov
8
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
9
Bronislava Ďurechová, SNS
17 hlasov
10
Igor Choma, SMER-SD
16 hlasov
11
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
12
Robert Ficek, SMER-SD
15 hlasov
13
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
14
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
15
Jozef Štrba, SMER-SD
13 hlasov
16
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
18
Monika Ďurechová, SNS
10 hlasov
19
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Peter Durmis, NEKA
10 hlasov
21
Štefan Zelník, SNS
9 hlasov
22
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
23
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
24
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Róbert Kašša, NEKA
8 hlasov
27
Patrik Blanár, NEKA
8 hlasov
28
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
31
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
32
Patrik Groma, NEKA
6 hlasov
33
Anton Trnovec, SMER-SD
6 hlasov
34
Lenka Ticháková, NEKA
6 hlasov
35
Marian Sliviak, SMER-SD
6 hlasov
36
Igor Liška, SMER-SD
6 hlasov
37
Martin Barčík, NEKA
6 hlasov
38
Pavol Čorba, SMER-SD
6 hlasov
39
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Monika Obertová, SMER-SD
6 hlasov
41
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
42
Jana Filipová, NEKA
6 hlasov
43
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
45
Miloš Klimašovský, SNS
5 hlasov
46
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
5 hlasov
47
Ľubomír Bechný, NEKA
5 hlasov
48
Ľubomír Šimko, NEKA
5 hlasov
49
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Jozef Žabka, SNS
4 hlasov
51
Marián Červený, VZDOR
4 hlasov
52
Iveta Martinková, NEKA
4 hlasov
53
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
54
Miroslav Kašuba, SNS
4 hlasov
55
Martin Kapitulík, NEKA
4 hlasov
56
Ľudmila Chodelková, NEKA
4 hlasov
57
Ján Hodoň, NEKA
4 hlasov
58
Tibor Hanuliak, SNS
4 hlasov
59
Ján Paučin, NEKA
4 hlasov
60
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
61
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
62
Jozef Juriš, NEKA
3 hlasov
63
Jaroslav Gažo, NEKA
3 hlasov
64
Peter Cibulka, NEKA
3 hlasov
65
Karol Čepec, NEKA
3 hlasov
66
Jozef Mičo, NEKA
2 hlasov
67
Kristián Hoffmann, SZS
2 hlasov
68
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
69
Jaroslav Pechočiak, KSS
2 hlasov
70
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
71
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
2 hlasov
72
Stanislav Štofko, NEKA
1 hlasov
73
Marek Sobola, NEKA
1 hlasov
74
Ján Peteja, NP
1 hlasov
75
Ľuboš Plešinger, NEKA
1 hlasov
76
Patrik Martaus, EDS
1 hlasov
77
Igor Krško, NEKA
1 hlasov
78
Branislav Delinčák, NEKA
1 hlasov
79
Darina Čierniková, NEKA
1 hlasov
80
Michal Červený, SNS
1 hlasov
81
Denis Cáder, NEKA
1 hlasov
82
Dušan Šutý, SNS
1 hlasov
83
Gabriela Poliaková, SNS
1 hlasov
84
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
85
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
86
Peter Mintál, MOST - HÍD
87
Pavel Požoni, ŠANCA
88
František Štefánik, KSS
89
Soňa Turčányiová, NP