Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
73,53%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
17,65%
Igor Ryban NEKA
5,88%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,47%
Juraj Pavlovič KSS
1,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Choma, SMER - SD
25 hlasov
2
Jozef Štrba, SMER - SD
21 hlasov
3
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
4
Juraj Popluhár, SMER - SD
18 hlasov
5
Martin Babčan, NEKA
14 hlasov
6
Monika Kavecká, NEKA
13 hlasov
7
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
8
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
10 hlasov
9
Pavol Čorba, SMER - SD
10 hlasov
10
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
11
Robert Ficek, SMER - SD
8 hlasov
12
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
13
Peter Tarábek, SNS
7 hlasov
14
Jaroslav Pecho, SNS
7 hlasov
15
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
7 hlasov
16
Igor Liška, SMER - SD
7 hlasov
17
Branislav Bačík, SMER - SD
7 hlasov
18
Ján Ďuriš, NEKA
7 hlasov
19
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
6 hlasov
20
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
21
Emil Rafaj, SNS
6 hlasov
22
Jozef Papán, SMER - SD
6 hlasov
23
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
24
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
25
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
5 hlasov
26
Jozef Machyna, SMER - SD
5 hlasov
27
Štefan Svetko, NEKA
5 hlasov
28
Peter Ničík, OKS, NOVA
4 hlasov
29
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
30
Anton Trnovec, SMER - SD
4 hlasov
31
Patrik Groma, NEKA
4 hlasov
32
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
33
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
34
Martin Hanuliak, NEKA
4 hlasov
35
Marian Hurík, OKS, NOVA
3 hlasov
36
Rudolf Michalec, SMER - SD
3 hlasov
37
Jozef Juriš, NEKA
3 hlasov
38
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
39
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
40
Vladimír Droppa, KSS
3 hlasov
41
Štefan Zelník, SNS
3 hlasov
42
Mariana Bohačiaková, SNS
3 hlasov
43
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
44
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
2 hlasov
45
Daniel Klačko, SNS
2 hlasov
46
Róbert Kašša, NEKA
2 hlasov
47
Milan Mrázik, 99%
2 hlasov
48
Štefan Muchy, KSS
2 hlasov
49
Mária Sluková, MS
2 hlasov
50
Anton Štefko, SNS
2 hlasov
51
Peter Vajda, NEKA
2 hlasov
52
Marian Orieščik, KSS
2 hlasov
53
Juraj Petráš, OKS, NOVA
1 hlasov
54
Dana Veveričíková, SNS
1 hlasov
55
Vladislava Uhliariková, NP
1 hlasov
56
Marek Heinrich, NEKA
1 hlasov
57
Viliam Turský, SNS
1 hlasov
58
Boris Schubert, NEKA
1 hlasov
59
Peter Hroško, PD
1 hlasov
60
Juraj Hamaj, NEKA
1 hlasov
61
Roman Repa, NEKA
1 hlasov
62
František Štefánik, KSS
63
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
64
Milan Turčan, NEKA
65
Pavol Škorík, SĽS
66
Ivan Koterba, 99%
67
Peter Mesároš, EDS
68
Peter Miškus, EDS
69
Jaroslav Pechočiak, KSS
70
Ľubomír Ryant, SNS
71
Vladimír Sadloň, SNS
72
Martin Seč, NEKA
73
Dušan Štadáni, NEKA
74
Michal Smolka, SNS

Volebná účasť

35,14
%
2017 1. kolo
25,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,14%
2013 1. kolo 25,17%