Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
68,65%
Adrián Mikuš NEKA
12,70%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
12,30%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,97%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
1,59%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Procházka, NEKA
80 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
61 hlasov
3
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
60 hlasov
4
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
51 hlasov
5
Ladislav Smatana, NEKA
51 hlasov
6
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
47 hlasov
7
Silvia Grúberová, NEKA
46 hlasov
8
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
44 hlasov
9
Michal Ďureje, NEKA
39 hlasov
10
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
39 hlasov
11
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
37 hlasov
12
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
34 hlasov
13
Michal Dobiš, NEKA
31 hlasov
14
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
30 hlasov
15
Helena Dadíková, NEKA
28 hlasov
16
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
25 hlasov
17
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
25 hlasov
18
Dušan Šimka, NEKA
25 hlasov
19
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
24 hlasov
20
Katarína Svobodová, NEKA
22 hlasov
21
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
22 hlasov
22
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
22 hlasov
23
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
21 hlasov
24
Michaela Brunclíková, NEKA
20 hlasov
25
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
19 hlasov
26
Mária Šramková, NEKA
19 hlasov
27
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
28
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
18 hlasov
29
Juraj Leporis, NEKA
18 hlasov
30
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
17 hlasov
31
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
16 hlasov
32
Ľuboš Jelačič, NEKA
16 hlasov
33
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
34
Tomáš Tines, NEKA
15 hlasov
35
Ambróz Jamriško, NEKA
14 hlasov
36
Silvia Bošnovičová, NEKA
14 hlasov
37
Viera Mrázová, NEKA
14 hlasov
38
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
14 hlasov
39
Radoslav Iždinský, NEKA
13 hlasov
40
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
13 hlasov
41
Vladimír Revický, REPUBLIKA
13 hlasov
42
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
43
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
44
Branislav Doboš, REPUBLIKA
11 hlasov
45
Tomáš Šujan, NEKA
11 hlasov
46
Miroslav Ertel, DS
10 hlasov
47
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
10 hlasov
48
Martin Drozd, NEKA
10 hlasov
49
Zuzana Hujsiová, NEKA
9 hlasov
50
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
9 hlasov
51
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
52
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
53
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
54
Igor Sojka, KSS
7 hlasov
55
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
6 hlasov
56
Alojz Vlčko, NEKA
6 hlasov
57
Andrea Filt, DS
5 hlasov
58
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
59
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
5 hlasov
60
Eva Hodásová, KSS
2 hlasov

Volebná účasť

51,17 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,17 %
04.11. 2017 1. kolo 24,36 %
09.11. 2013 1. kolo 20,31 %