Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
47,27%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
30,00%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,91%
Marián Herdel NEKA
8,18%
Peter Palko KSS
2,73%
Ľubomír Žabár NEKA
0,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľudovít Vojtko, SNS
33 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD
30 hlasov
3
Štefan Mjartan, SMER - SD
24 hlasov
4
Štefan Gaman, SMER - SD
24 hlasov
5
Katarína Macháčková, NEKA
23 hlasov
6
František Tám, SMER - SD
22 hlasov
7
Vojtech Čičmanec, NEKA
21 hlasov
8
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
9
Ján Bodnár, SMER - SD
20 hlasov
10
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
11
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
12
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
13
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
14
Dušan Šimka, NEKA
18 hlasov
15
Ľuboš Maxina, NEKA
17 hlasov
16
Mohamed Hemza, SMER - SD
17 hlasov
17
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
18
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
19
Dana Melišková, NEKA
15 hlasov
20
Dušan Ďuriš, SMER - SD
15 hlasov
21
Ján Cipov, SMER - SD
15 hlasov
22
Viliam Kurbel, NEKA
13 hlasov
23
Richard Takáč, SMER - SD
12 hlasov
24
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
25
Jozef Balčirák, NEKA
11 hlasov
26
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
27
Viera Masaryková, NEKA
10 hlasov
28
Martin Lukačovič, SMER - SD
9 hlasov
29
Peter Juríček, NEKA
9 hlasov
30
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
31
Ján Belanský, NEKA
9 hlasov
32
Jozef Vrábeľ, NEKA
8 hlasov
33
Vladimír Petráš, SNS
8 hlasov
34
Jaroslav Hanzel, NEKA
6 hlasov
35
Emil Divéky, SNS
6 hlasov
36
Helena Dadíková, NEKA
6 hlasov
37
Róbert Frimmel, NEKA
6 hlasov
38
Miloš Cúcik, NEKA
5 hlasov
39
Ján Mokrý, SNS
5 hlasov
40
Branislav Ondruška, SNS
5 hlasov
41
Ján Dobrovodský, NEKA
4 hlasov
42
Jana Červienková, NEKA
4 hlasov
43
Jozef Meluš, NEKA
4 hlasov
44
Milan Bureš, KSS
4 hlasov
45
Miroslav Valach, KSS
3 hlasov
46
Štefan Škríp, SNS
3 hlasov
47
Vojtech Bartoš, NEKA
3 hlasov
48
Andrej Plachý, KSS
3 hlasov
49
Patrícia Grófová, NEKA
3 hlasov
50
Vladimíra Ďuračková, NEKA
3 hlasov
51
Roman Hlaváč, NEKA
3 hlasov
52
Viera Beňová, NEKA
2 hlasov
53
Anton Turčan, KSS
2 hlasov
54
Jozef Zubák, DOST
2 hlasov
55
Anton Špeťko, NEKA
2 hlasov
56
Marián Mikula, KSS
2 hlasov
57
Marek Michalovič, NEKA
2 hlasov
58
Mária Luprichová, SNS
2 hlasov
59
Adriána Svitková, SMS
2 hlasov
60
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
2 hlasov
61
Boris Borovica, SNS
2 hlasov
62
Vladimír Buzalka, NEKA
2 hlasov
63
Petra Kobetičová, NEKA
2 hlasov
64
Marek Daniš, ĽS-HZDS
2 hlasov
65
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
1 hlasov
66
Zuzana Kútna, SMS
67
Jozef Škadra, SNS
68
Jaroslav Daniš, DOST
69
Miroslav Samiec, KSS
70
Augustín Jozef Lang, SNS

Volebná účasť

24,36
%
2017 1. kolo
20,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,36%
2013 1. kolo 20,31%