Virtuálne voľby 2024
Makov okres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
46,70%
Igor Choma SMER - SD
21,76%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, ...
9,29%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
7,46%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
5,50%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,20%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
1,83%
Marián Murín NEKA
1,83%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,83%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,59%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
521 hlasov
2
Marián Masnica, SMER - SD
514 hlasov
3
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
405 hlasov
4
Martin Šenfeld, NEKA
211 hlasov
5
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
192 hlasov
6
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
159 hlasov
7
Ján Podmanický, SMER - SD
153 hlasov
8
Anna Belousovová, NEKA
120 hlasov
9
Milan Gura, NEKA
104 hlasov
10
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
92 hlasov
11
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
70 hlasov
12
Peter Jurga, SMER - SD
61 hlasov
13
Pavol Holeštiak, NEKA
60 hlasov
14
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
53 hlasov
15
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
53 hlasov
16
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
17
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
48 hlasov
18
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
48 hlasov
19
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a...
43 hlasov
20
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
38 hlasov
21
Stanislav Cyprich, NEKA
37 hlasov
22
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
36 hlasov
23
Jozef Vražel, SMER - SD
35 hlasov
24
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
34 hlasov
25
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
33 hlasov
26
Martin Baník, REPUBLIKA
32 hlasov
27
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
28
Marcel Šulo, SNS
29 hlasov
29
Milan Pišček, NEKA
29 hlasov
30
Tomáš Urbaník, NEKA
27 hlasov
31
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a...
25 hlasov
32
Jozef Kajánek, KSS
25 hlasov
33
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a...
23 hlasov
34
Zuzana Staníková, ŽIVOT
22 hlasov
35
Denis Maslák, REPUBLIKA
22 hlasov
36
Dana Jašurková, NEKA
21 hlasov
37
Juraj Hlavatý, NEKA
19 hlasov
38
Xénia Šurhaňáková, NEKA
19 hlasov
39
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
40
Jaroslav Klus, KSS
16 hlasov
41
Peter Šimčisko, ŽIVOT
16 hlasov
42
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
16 hlasov
43
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
44
Juraj Vrba, REPUBLIKA
12 hlasov
45
Peter Staškovan, NK/NEKA
11 hlasov
46
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
47
Ľubomír Kubla, NaS - ns
11 hlasov
48
Anna Trauerová, SMER - SD
7 hlasov

Volebná účasť

67,38 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,38 %
04.11. 2017 1. kolo 37,99 %
09.11. 2013 1. kolo 32,37 %