Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
31,72%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
28,63%
Milan Mazurek REPUBLIKA
18,50%
Ján Bync NEKA
6,17%
Filip Kuffa ŽIVOT
5,29%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
4,85%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,76%
Michal Biganič NEKA
1,32%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,32%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, NEKA
101 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
62 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
57 hlasov
4
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
50 hlasov
5
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
6
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
7
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
8
Marek Cerula, NEKA
36 hlasov
9
Peter Kocák, NEKA
36 hlasov
10
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
34 hlasov
11
Alfonz Kobielský, NEKA
26 hlasov
12
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
13
Stanislav Obický, NEKA
25 hlasov
14
Miroslav Gešper, ŽIVOT
24 hlasov
15
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
23 hlasov
16
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
22 hlasov
17
Ján Fenčák, NEKA
21 hlasov
18
Cyril Melničák, REPUBLIKA
20 hlasov
19
Andrej Krišanda, SNS
20 hlasov
20
Stanislav Duda, NEKA
20 hlasov
21
Ján Hajduch, NEKA
19 hlasov
22
Roman Lazúr, NEKA
19 hlasov
23
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
24
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
15 hlasov
25
Marián Smolák, NEKA
14 hlasov
26
Michal Jenčo, NEKA
14 hlasov
27
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
13 hlasov
28
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
11 hlasov
30
Samuel Bruss, NEKA
11 hlasov
31
Štefan Kolesár, NEKA
11 hlasov
32
Jana Kočišová, REPUBLIKA
9 hlasov
33
Peter Soták, DOMOV-NS
8 hlasov
34
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
35
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
36
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
37
Lukáš Horváth, NEKA
5 hlasov
38
Helena Kosťová, ÚSVIT
4 hlasov
39
Ján Tancoš, NEKA
3 hlasov
40
Ján Obšinč, SNS
2 hlasov
41
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
42
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
43
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...

Volebná účasť

71,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,70 %
04.11. 2017 1. kolo 31,21 %
09.11. 2013 1. kolo 21,40 %