Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45,45%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
33,77%
Jozef Mihalčin SĽS
9,09%
Anton Korba NEKA
6,49%
Dorota Bujňáková NP
2,60%
Štefan Straka KSS
1,30%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,30%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
36 hlasov
2
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
3
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
4
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
5
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
6
Ladislav Hromada, NOVA
16 hlasov
7
Marcela Pčolinská, NOVA
14 hlasov
8
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
13 hlasov
9
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
10 hlasov
11
Anton Pavúk, NOVA
10 hlasov
12
Ján Ragan, SMER - SD
9 hlasov
13
Ján Čižik, 99%, PaS
8 hlasov
14
Ľubomír Pidany, SĽS
7 hlasov
15
Jozef Berta, SMER - SD
7 hlasov
16
Marek Cerula, SNS
6 hlasov
17
Michal Džuka, SOĽ
6 hlasov
18
Lukáš Bičej, KOS
6 hlasov
19
Ján Šimko, NaS - ns
5 hlasov
20
Jozef Mihalčin, SĽS
5 hlasov
21
Rastislav Košalko, KOS
4 hlasov
22
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
23
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
24
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
25
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
26
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
27
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
28
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
29
Juraj Kuročka, SMER - SD
2 hlasov
30
Ján Jevín, SNS
2 hlasov
31
Ľubomír Lukič, SMER - SD
2 hlasov
32
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
33
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
34
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
36
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
37
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
38
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
39
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
40
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
41
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
42
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
43
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
44
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
45
Milan Reich, KOS
1 hlasov
46
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
47
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
48
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
49
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
51
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
52
Jozef Tomašik, SNS
53
Pavol Štefanko, EDS
54
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
55
Jozef Karchňák, ÚSVIT
56
Dávid Capik, SNS
57
Pavol Drobný, SĽS
58
Ján Macuga, EDS
59
Eva Lenková, NaS - ns
60
Dušan Haľko, SNS
61
Matúš Krajňák, SĽS

Volebná účasť

31,21
%
2017 1. kolo
21,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,21%
2013 1. kolo 21,40%