vyberte rok
Majcichovokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Mikuš NEKA
46,53%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43,70%
Jaroslav Cehlárik NEKA
8,23%
Márius Novák NP
0,77%
József Berényi SMK
0,51%
Konrád Rigó Most-Híd
0,26%

Volebná účasť

24,60
%
2017 1. kolo
16,71
%
2013 2. kolo
13,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,6%
2013 2. kolo 16,71%
2013 1. kolo 13,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Koricina, NEKA
257 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
108 hlasov
3
Jaroslav Cehlárik, NEKA
100 hlasov
4
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
92 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
6
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
7
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
8
Augustín Hambálek, SMER-SD
67 hlasov
9
Ľubomír Antal, SMER-SD
65 hlasov
10
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
11
Matej Lančarič, NEKA
58 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
55 hlasov
13
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
14
Peter Chmela, NEKA
54 hlasov
15
Karol Zachar, SMER-SD
53 hlasov
16
Marek Neštický, NEKA
52 hlasov
17
Štefan Krištofík, SMER-SD
48 hlasov
18
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
19
Peter Bartovič, MOST - HÍD
46 hlasov
20
Július Zemko, SMER-SD
44 hlasov
21
Tibor Pekarčík, NEKA
42 hlasov
22
Marta Gubrická, SMER-SD
36 hlasov
23
Marián Galbavý, NEKA
34 hlasov
24
Vladimír Púčik, SMER-SD
32 hlasov
25
Iveta Bakičová, NEKA
29 hlasov
26
Peter Sloboda, NEKA
29 hlasov
27
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
28
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
29
Valburga Lobotková, SMER-SD
27 hlasov
30
Bystrík Stanko, NEKA
26 hlasov
31
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
25 hlasov
32
Šimon Štefunko, NEKA
25 hlasov
33
Jozef Pobiecký, NEKA
24 hlasov
34
Martin Uhlík, NEKA
24 hlasov
35
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
36
Elena Kátlovská, NEKA
22 hlasov
37
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
38
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
39
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
40
Zuzana Frišová, DOST
17 hlasov
41
Jaroslav Jánoš, NEKA
16 hlasov
42
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
43
Juraj Novota, NEKA
15 hlasov
44
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
45
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
46
Viera Gbelcová, SNS
12 hlasov
47
Norbert Halász, NEKA
12 hlasov
48
Peter Haščík, NEKA
12 hlasov
49
Vladimír Kozmál, SNS
12 hlasov
50
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
51
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
11 hlasov
52
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
53
Anna Šimončičová, SNS
10 hlasov
54
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
55
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
56
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
9 hlasov
57
Marcel Behro, NEKA
9 hlasov
58
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
9 hlasov
59
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
8 hlasov
60
Jakub Mišek, NEKA
8 hlasov
61
Peter Sita, NEKA
8 hlasov
62
Norbert Pavlovič, KSS
8 hlasov
63
Martin Ostrovský, SNS
6 hlasov
64
Juraj Janček, DOMA DOBRE
6 hlasov
65
Pavol Gabriška, DOST
6 hlasov
66
Rudolf Šulek, NAJ
6 hlasov
67
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
68
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ