Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
77,59%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
22,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
68,31%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
14,08%
Peter Oremus NEKA
11,27%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
4,23%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,41%
Viliam Mokraň KĽS
0,70%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
85 hlasov
2
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
84 hlasov
3
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
72 hlasov
4
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
71 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
64 hlasov
6
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
62 hlasov
7
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
62 hlasov
8
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
62 hlasov
9
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
58 hlasov
10
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
11
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
55 hlasov
12
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
53 hlasov
13
Ivan Habiňák, SNS
52 hlasov
14
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
50 hlasov
15
Miloslav Horka, SNS
47 hlasov
16
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
47 hlasov
17
Eva Antošová, SNS
44 hlasov
18
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
42 hlasov
19
Juraj Gajdoš, SNS
42 hlasov
20
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
21
Milan Greguš, SNS
34 hlasov
22
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
23
Vladimír Lauko, SNS
30 hlasov
24
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
29 hlasov
25
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
26
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
25 hlasov
27
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
24 hlasov
28
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
29
Jozef Čapla, SNS
24 hlasov
30
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
31
Martin Mikuláš, SNS
21 hlasov
32
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
33
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
34
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
35
Stanislav Hamar, SNS
20 hlasov
36
Ladislav Prešinský, NEKA
19 hlasov
37
Anna Čagalová, SNS
19 hlasov
38
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
39
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
40
Eduard Kolesár, ASV
17 hlasov
41
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
42
Milan Chalachan, SMS
16 hlasov
43
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
44
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
14 hlasov
45
Marta Miklošková, KDS
14 hlasov
46
Pavol Dávid, SMS
13 hlasov
47
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
13 hlasov
48
Pavol Otepka, ASV
13 hlasov
49
Anton Žikla, KSS
13 hlasov
50
Oľga Froncová, SNS
12 hlasov
51
Juraj Uhrín, SĽS
11 hlasov
52
Milena Candráková, KSS
11 hlasov
53
Ivana Matušková, SMS
11 hlasov
54
Peter Spišiak, NaS - ns
10 hlasov
55
Vladislav Borík, SOĽ
9 hlasov
56
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
57
Lenka Slováčiková, NaS - ns
9 hlasov
58
Jaroslav Lopata, KSS
8 hlasov
59
Miroslav Timko, KSS
8 hlasov
60
Róbert Balkó, SMK-MKP
8 hlasov
61
Dušan Janek, KSS
7 hlasov
62
Andrea Samková, KĽS
7 hlasov
63
Ján Kollár, KSS
6 hlasov
64
Miloslav Slováčik, NaS - ns
6 hlasov
65
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
66
Pavol Leštinský, KSS
5 hlasov
67
Viliam Mokraň, KĽS
5 hlasov
68
Oľga Otrasová, KSS
4 hlasov
69
Ondrej Ňorba, KSS
4 hlasov
70
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
71
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

26,76
%
2017 1. kolo
12,37
%
2013 2. kolo
12,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,76%
2013 2. kolo 12,37%
2013 1. kolo 12,30%