Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
29,86%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
24,22%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,30%
Martin Kusenda NEKA
6,00%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,16%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,96%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,36%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,24%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,44%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,36%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Dvonč, NEKA
120 hlasov
2
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
117 hlasov
3
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
113 hlasov
4
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
106 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
96 hlasov
6
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
94 hlasov
7
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
93 hlasov
8
Štefan Štefek, NEKA
93 hlasov
9
Peter Oremus, NEKA
93 hlasov
10
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
91 hlasov
11
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
89 hlasov
12
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
87 hlasov
13
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
86 hlasov
14
Šimon Kónya, NEKA
77 hlasov
15
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
76 hlasov
16
Martin Balko, Progresívne Slovensko
73 hlasov
17
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
72 hlasov
18
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
68 hlasov
19
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
67 hlasov
20
Štefan Korman, NEKA
66 hlasov
21
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
22
Ľubomír Moravčík, NEKA
62 hlasov
23
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
24
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
25
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
56 hlasov
26
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
27
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
28
Peter Andel, Progresívne Slovensko
53 hlasov
29
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
52 hlasov
30
Marta Rácová, NEKA
50 hlasov
31
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
49 hlasov
32
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
49 hlasov
33
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
49 hlasov
34
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
47 hlasov
35
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
47 hlasov
36
Jarmila Králová, NEKA
46 hlasov
37
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
46 hlasov
38
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
39
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
45 hlasov
40
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
41
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
42
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
44 hlasov
43
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
44 hlasov
44
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
42 hlasov
45
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
42 hlasov
46
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
41 hlasov
47
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
41 hlasov
48
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
40 hlasov
49
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
39 hlasov
50
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
39 hlasov
51
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
52
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
39 hlasov
53
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
54
Peter Košťál, NEKA
38 hlasov
55
Radoslav Kriváček, NEKA
37 hlasov
56
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
57
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
58
Lívia Šumichrastová, NEKA
36 hlasov
59
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
60
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
34 hlasov
61
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
62
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
33 hlasov
63
Soňa Ďuríková, NEKA
32 hlasov
64
Miroslav Gut, NEKA
32 hlasov
65
Erik Blaško, NK/NEKA
32 hlasov
66
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
67
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
31 hlasov
68
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
29 hlasov
69
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
70
Martin Bóri, REPUBLIKA
27 hlasov
71
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
27 hlasov
72
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
26 hlasov
73
Juraj Švarc, NEKA
25 hlasov
74
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
75
Peter Pukan, REPUBLIKA
24 hlasov
76
Pavol Mada, NEKA
23 hlasov
77
Martin Čepček, ŽIVOT
23 hlasov
78
Igor Husár, REPUBLIKA
23 hlasov
79
Milan Chmelár, NEKA
21 hlasov
80
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
81
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
21 hlasov
82
Peter Božík, Hnutie ONÁS
20 hlasov
83
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
84
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
19 hlasov
85
Jana Pukanová, REPUBLIKA
17 hlasov
86
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
17 hlasov
87
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
88
Dušan Tóth, NEKA
15 hlasov
89
Miloš Macho, NK/NEKA
14 hlasov
90
Peter Paučo, NK/NEKA
14 hlasov
91
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
92
Ladislav Turba, NEKA
13 hlasov
93
Peter Šedovič, NK/NEKA
12 hlasov
94
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
95
Martin Skovajsa, NEKA
12 hlasov
96
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
12 hlasov
97
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
11 hlasov
98
Darina Zlatošová, NK/NEKA
11 hlasov
99
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
100
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
10 hlasov
101
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
10 hlasov
102
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
10 hlasov
103
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
9 hlasov
104
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
105
Juraj Vízy, NK/NEKA
5 hlasov
106
Oľga Paučová, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

39,14 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,14 %
04.11. 2017 1. kolo 26,76 %
23.11. 2013 2. kolo 12,37 %
09.11. 2013 1. kolo 12,30 %