Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
83,33%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
16,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
66,97%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
17,43%
Peter Oremus NEKA
8,26%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
5,50%
Viliam Mokraň KĽS
1,83%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
32 hlasov
2
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
27 hlasov
3
Miloslav Horka, SNS
27 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
26 hlasov
5
Eva Antošová, SNS
23 hlasov
6
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
23 hlasov
7
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
8
Ivan Habiňák, SNS
22 hlasov
9
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
22 hlasov
10
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
21 hlasov
11
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
19 hlasov
12
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
18 hlasov
13
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
18 hlasov
14
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
17 hlasov
15
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
15 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
14 hlasov
17
Jozef Čapla, SNS
14 hlasov
18
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
14 hlasov
19
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
14 hlasov
20
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
21
Oľga Froncová, SNS
11 hlasov
22
Juraj Gajdoš, SNS
10 hlasov
23
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
24
Martin Mikuláš, SNS
10 hlasov
25
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
26
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
27
Milan Greguš, SNS
9 hlasov
28
Vladimír Lauko, SNS
9 hlasov
29
Stanislav Hamar, SNS
8 hlasov
30
Anna Čagalová, SNS
8 hlasov
31
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
32
Marta Miklošková, KDS
8 hlasov
33
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
34
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
8 hlasov
35
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
36
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
37
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
7 hlasov
38
Eduard Kolesár, ASV
7 hlasov
39
Andrea Samková, KĽS
6 hlasov
40
Ladislav Prešinský, NEKA
6 hlasov
41
Pavol Dávid, SMS
6 hlasov
42
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
43
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
44
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
45
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
46
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
47
Miroslav Timko, KSS
6 hlasov
48
Róbert Balkó, SMK-MKP
6 hlasov
49
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
50
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
5 hlasov
51
Pavol Otepka, ASV
5 hlasov
52
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
53
Viliam Mokraň, KĽS
4 hlasov
54
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
55
Peter Spišiak, NaS - ns
3 hlasov
56
Milan Chalachan, SMS
3 hlasov
57
Ivana Matušková, SMS
3 hlasov
58
Juraj Uhrín, SĽS
3 hlasov
59
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
60
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
61
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
62
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
63
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
64
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
65
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
66
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
67
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
68
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
69
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
71
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
72
Jozef Šiška, KSS
73
Jaroslav Lopata, KSS

Volebná účasť

24,19
%
2017 1. kolo
11,48
%
2013 2. kolo
11,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,19%
2013 2. kolo 11,48%
2013 1. kolo 11,67%