Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,90%
Milan Belica NEKA
27,16%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
20,49%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,91%
Martin Kusenda NEKA
6,42%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,17%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,22%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,23%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,99%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,49%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Dvonč, NEKA
64 hlasov
2
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
3
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
44 hlasov
4
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
5
Štefan Korman, NEKA
41 hlasov
6
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
7
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
8
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
9
Peter Oremus, NEKA
37 hlasov
10
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
37 hlasov
11
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
12
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
13
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
15
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
16
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
17
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
33 hlasov
18
Štefan Štefek, NEKA
32 hlasov
19
Martin Balko, Progresívne Slovensko
30 hlasov
20
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
21
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
22
Milan Chmelár, NEKA
29 hlasov
23
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
24
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
28 hlasov
25
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
26
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
27 hlasov
27
Ľubomír Moravčík, NEKA
26 hlasov
28
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
25 hlasov
29
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
25 hlasov
30
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
25 hlasov
31
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
32
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
33
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
34
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
23 hlasov
35
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
36
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
37
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
22 hlasov
38
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
22 hlasov
39
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
40
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
19 hlasov
41
Jarmila Králová, NEKA
19 hlasov
42
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
19 hlasov
43
Peter Andel, Progresívne Slovensko
19 hlasov
44
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
19 hlasov
45
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
19 hlasov
46
Soňa Ďuríková, NEKA
18 hlasov
47
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
48
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
18 hlasov
49
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
18 hlasov
50
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
17 hlasov
51
Peter Košťál, NEKA
17 hlasov
52
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
17 hlasov
53
Peter Božík, Hnutie ONÁS
17 hlasov
54
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
16 hlasov
55
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
56
Šimon Kónya, NEKA
16 hlasov
57
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
58
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
59
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
60
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
61
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
62
Peter Pukan, REPUBLIKA
14 hlasov
63
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
14 hlasov
64
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
14 hlasov
65
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
66
Radoslav Kriváček, NEKA
13 hlasov
67
Marta Rácová, NEKA
13 hlasov
68
Lívia Šumichrastová, NEKA
13 hlasov
69
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
70
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
12 hlasov
71
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
12 hlasov
72
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
12 hlasov
73
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
74
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
75
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
76
Miroslav Gut, NEKA
12 hlasov
77
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
12 hlasov
78
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
79
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
11 hlasov
80
Martin Bóri, REPUBLIKA
10 hlasov
81
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
82
Ladislav Turba, NEKA
10 hlasov
83
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
10 hlasov
84
Peter Šedovič, NK/NEKA
10 hlasov
85
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
10 hlasov
86
Pavol Mada, NEKA
9 hlasov
87
Darina Zlatošová, NK/NEKA
9 hlasov
88
Martin Skovajsa, NEKA
9 hlasov
89
Jana Pukanová, REPUBLIKA
9 hlasov
90
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
8 hlasov
91
Igor Husár, REPUBLIKA
8 hlasov
92
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
8 hlasov
93
Peter Paučo, NK/NEKA
8 hlasov
94
Miloš Macho, NK/NEKA
8 hlasov
95
Dušan Tóth, NEKA
7 hlasov
96
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
97
Oľga Paučová, NK/NEKA
6 hlasov
98
Erik Blaško, NK/NEKA
6 hlasov
99
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
6 hlasov
100
Martin Čepček, ŽIVOT
6 hlasov
101
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
102
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
5 hlasov
104
Juraj Švarc, NEKA
5 hlasov
105
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
106
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov

Volebná účasť

48,76 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,76 %
04.11. 2017 1. kolo 24,19 %
23.11. 2013 2. kolo 11,48 %
09.11. 2013 1. kolo 11,67 %