Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
62,96%
Rudolf Bauer KDS
37,04%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,49%
Dominika Palaščáková NOVA
16,28%
Rudolf Bauer KDS
6,98%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,98%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,65%
Jozef Holečko NEKA
4,65%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,33%
Lukáš Sisák KSS
2,33%
Ivan Kuhn OKS
2,33%
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Jánošík, NOVA
32 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
18 hlasov
3
Michaela Kapustníková, NOVA
16 hlasov
4
Štefan Tatranský, KSS
15 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER - SD
12 hlasov
6
Jozef Horváth, SMER - SD
12 hlasov
7
Miloš Kubica, NEKA
9 hlasov
8
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER - SD
7 hlasov
10
Vladimír Dvorový, SMER - SD
7 hlasov
11
František Tomko, NEKA
7 hlasov
12
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
13
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
14
Tichomír Kačo, NEKA
5 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
16
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
17
František Kolbaský, ÚSVIT
4 hlasov
18
Róbert Puci, SMER - SD
4 hlasov
19
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
20
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
21
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
22
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
23
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
24
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
25
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
26
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
29
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
30
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
31
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
32
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
33
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
34
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
35
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
36
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
37
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
38
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
39
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
40
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
41
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
42
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
43
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
44
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
45
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
46
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
47
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
48
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
51
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52
Mária Szuperák, SMK-MKP
53
Ľudovít Tóth, SĽS
54
József Kopasz, SMK-MKP
55
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
56
Ján Lukáč, SMS
57
Ladislav Illés, SMK-MKP
58
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59
Matúš Hada, KĽS
60
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
61
Csaba Furik, SMK-MKP
62
Peter Figeľ, DS
63
László Farkas, SMK-MKP
64
Robert Engel, NEKA
65
Pavel Szijjártó, SĽS
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Igor Balog, SRÚS

Volebná účasť

26,51
%
2017 1. kolo
10,38
%
2013 2. kolo
17,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,51%
2013 2. kolo 10,38%
2013 1. kolo 17,24%