Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
45,83%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
29,17%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,46%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,29%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,08%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,08%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,04%
Martin Kusenda NEKA
1,04%
Peter Pukan REPUBLIKA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
53 hlasov
2
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
53 hlasov
3
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
39 hlasov
4
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
36 hlasov
5
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
36 hlasov
6
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
35 hlasov
7
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
35 hlasov
8
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
31 hlasov
9
Jozef Dvonč, NEKA
28 hlasov
10
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
27 hlasov
11
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
27 hlasov
12
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
26 hlasov
13
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
25 hlasov
14
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
24 hlasov
15
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
19 hlasov
16
Šimon Kónya, NEKA
18 hlasov
17
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
15 hlasov
18
Peter Oremus, NEKA
15 hlasov
19
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
20
Juraj Švarc, NEKA
13 hlasov
21
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
22
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
23
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
9 hlasov
24
Štefan Štefek, NEKA
8 hlasov
25
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
8 hlasov
26
Martin Bóri, REPUBLIKA
7 hlasov
27
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
7 hlasov
28
Marta Rácová, NEKA
7 hlasov
29
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
30
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
31
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
32
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
6 hlasov
33
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
34
Štefan Korman, NEKA
6 hlasov
35
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
36
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
37
Lívia Šumichrastová, NEKA
5 hlasov
38
Jana Pukanová, REPUBLIKA
5 hlasov
39
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
40
Martin Balko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
41
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
42
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
43
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
4 hlasov
44
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Peter Košťál, NEKA
4 hlasov
46
Ľubomír Moravčík, NEKA
4 hlasov
47
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
48
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
49
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
4 hlasov
50
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
51
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
52
Jarmila Králová, NEKA
3 hlasov
53
Peter Andel, Progresívne Slovensko
3 hlasov
54
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
3 hlasov
55
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
56
Pavol Mada, NEKA
3 hlasov
57
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
58
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
3 hlasov
59
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasov
60
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
3 hlasov
61
Soňa Ďuríková, NEKA
3 hlasov
62
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
63
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
64
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
65
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
66
Peter Pukan, REPUBLIKA
2 hlasov
67
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
68
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
2 hlasov
69
Radoslav Kriváček, NEKA
2 hlasov
70
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
2 hlasov
71
Milan Chmelár, NEKA
2 hlasov
72
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
2 hlasov
73
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
74
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
75
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
76
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
77
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
2 hlasov
78
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
79
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
80
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
81
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
82
Martin Čepček, ŽIVOT
2 hlasov
83
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
1 hlasov
84
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
85
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlasov
86
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
1 hlasov
87
Ladislav Turba, NEKA
1 hlasov
88
Peter Šedovič, NK/NEKA
1 hlasov
89
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
1 hlasov
90
Erik Blaško, NK/NEKA
1 hlasov
91
Peter Božík, Hnutie ONÁS
1 hlasov
92
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
93
Miroslav Gut, NEKA
1 hlasov
94
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
95
Dušan Tóth, NEKA
96
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
97
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
98
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
99
Darina Zlatošová, NK/NEKA
100
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
101
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
102
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
103
Igor Husár, REPUBLIKA
104
Oľga Paučová, NK/NEKA
105
Miloš Macho, NK/NEKA
106
Milan Lenčéš, DOMOV-NS

Volebná účasť

52,15 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,15 %
04.11. 2017 1. kolo 37,61 %
23.11. 2013 2. kolo 42,62 %
09.11. 2013 1. kolo 32,60 %