Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
91,03%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
8,97%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
83,33%
Peter Oremus NEKA
10,00%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
3,33%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,67%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,67%
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
34 hlasov
2
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
32 hlasov
3
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
25 hlasov
4
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
22 hlasov
5
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
21 hlasov
6
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
20 hlasov
7
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
18 hlasov
8
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
18 hlasov
9
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
18 hlasov
10
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
18 hlasov
11
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
18 hlasov
12
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
16 hlasov
13
Ivan Habiňák, SNS
15 hlasov
14
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
15 hlasov
15
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
16
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
10 hlasov
17
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
18
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
10 hlasov
19
Oľga Froncová, SNS
9 hlasov
20
Milan Greguš, SNS
8 hlasov
21
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
7 hlasov
22
Eva Antošová, SNS
7 hlasov
23
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
24
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
6 hlasov
25
Peter Oremus, NEKA
6 hlasov
26
Stanislav Hamar, SNS
6 hlasov
27
Juraj Gajdoš, SNS
5 hlasov
28
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
29
Milena Candráková, KSS
4 hlasov
30
Vladimír Lauko, SNS
4 hlasov
31
Eduard Kolesár, ASV
4 hlasov
32
Dušan Janek, KSS
4 hlasov
33
Miroslav Timko, KSS
4 hlasov
34
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
35
Marta Miklošková, KDS
3 hlasov
36
Ladislav Prešinský, NEKA
3 hlasov
37
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
38
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
39
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
40
Martin Mikuláš, SNS
3 hlasov
41
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
42
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
43
Miloslav Horka, SNS
3 hlasov
44
Ján Kollár, KSS
3 hlasov
45
Milan Chalachan, SMS
3 hlasov
46
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
47
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
48
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
49
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
50
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
51
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
52
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
53
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
54
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
55
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
56
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
57
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
58
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
59
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
60
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
61
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
62
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
63
Jozef Čapla, SNS
1 hlasov
64
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
65
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
66
Jaroslav Lopata, KSS
67
Jaroslav Lörinčík, KSS
68
Anna Čagalová, SNS
69
Viliam Mokraň, KĽS
70
Juraj Uhrín, SĽS
71
Lenka Slováčiková, NaS - ns
72
Peter Spišiak, NaS - ns
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

37,61
%
2017 1. kolo
42,62
%
2013 2. kolo
32,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,61%
2013 2. kolo 42,62%
2013 1. kolo 32,60%