Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
37,48%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,34%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
17,38%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,79%
Martin Kusenda NEKA
5,45%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,41%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,21%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,36%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,68%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Dočkalik, NEKA
515 hlasov
2
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
223 hlasov
3
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
195 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
94 hlasov
5
Jozef Stankovský, NEKA
81 hlasov
6
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
77 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
76 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
9
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
74 hlasov
10
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
65 hlasov
11
Matúš Hubinský, NEKA
65 hlasov
12
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
13
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
14
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
15
Martin Tarčák, NK/NEKA
57 hlasov
16
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
52 hlasov
17
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
18
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
19
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
41 hlasov
20
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
36 hlasov
21
Peter Kochan, NEKA
34 hlasov
22
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
34 hlasov
23
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
33 hlasov
24
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
25
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
26
David Gerhát, KSS
27 hlasov
27
Jaroslav Blina, KSS
26 hlasov
28
Anton Švec, KSS
23 hlasov
29
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
22 hlasov
30
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
22 hlasov
31
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
32
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
21 hlasov
33
Renáta Kirková, NK/NEKA
19 hlasov
34
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
19 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
36
Oľga Hudoková, NK/NEKA
16 hlasov
37
Adam Jamrich, KSS
15 hlasov
38
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Marian Fázik, NK/NEKA
11 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
10 hlasov
41
Ľubomíra Švecová, KSS
10 hlasov
42
Ján Mlynár, REPUBLIKA
6 hlasov

Volebná účasť

45,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,61 %
04.11. 2017 1. kolo 27,51 %
23.11. 2013 2. kolo 12,27 %
09.11. 2013 1. kolo 15,06 %