Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
82,18%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
17,82%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
63,09%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
26,18%
Peter Oremus NEKA
8,58%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,29%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,43%
Viliam Mokraň KĽS
0,43%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
196 hlasov
2
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
123 hlasov
3
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
101 hlasov
4
Ladislav Prešinský, NEKA
63 hlasov
5
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
40 hlasov
6
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
38 hlasov
7
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
8
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
28 hlasov
9
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
24 hlasov
10
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
24 hlasov
11
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
24 hlasov
12
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
21 hlasov
13
Stanislav Hamar, SNS
21 hlasov
14
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
19 hlasov
15
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
18 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
16 hlasov
17
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
14 hlasov
18
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
14 hlasov
19
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
13 hlasov
20
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
21
Eva Antošová, SNS
12 hlasov
22
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
11 hlasov
23
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
24
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
25
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
26
Milan Greguš, SNS
7 hlasov
27
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
28
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
7 hlasov
29
Ivana Matušková, SMS
7 hlasov
30
Anna Čagalová, SNS
6 hlasov
31
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
32
Vladimír Lauko, SNS
6 hlasov
33
Marta Miklošková, KDS
6 hlasov
34
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
35
Pavol Dávid, SMS
5 hlasov
36
Jozef Čapla, SNS
5 hlasov
37
Juraj Gajdoš, SNS
5 hlasov
38
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
39
Anton Žikla, KSS
5 hlasov
40
Martin Mikuláš, SNS
5 hlasov
41
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
42
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
43
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
44
Juraj Uhrín, SĽS
4 hlasov
45
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
46
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
47
Miroslav Timko, KSS
3 hlasov
48
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
49
Ivan Habiňák, SNS
3 hlasov
50
Milan Chalachan, SMS
3 hlasov
51
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
52
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
53
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
54
Lenka Slováčiková, NaS - ns
3 hlasov
55
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
56
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
57
Oľga Froncová, SNS
2 hlasov
58
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
59
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
60
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
61
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
62
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
63
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
64
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
65
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
66
Eduard Kolesár, ASV
1 hlasov
67
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
68
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
69
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
70
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
71
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

36,65
%
2017 1. kolo
22,69
%
2013 2. kolo
30,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,65%
2013 2. kolo 22,69%
2013 1. kolo 30,51%