Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
72,34%
Rudolf Bauer KDS
27,66%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,81%
Rudolf Bauer KDS
21,62%
Jaroslav Džunko NEKA
6,76%
Dominika Palaščáková NOVA
2,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,70%
Lukáš Sisák KSS
2,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,35%
Ivan Kuhn OKS
1,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
42 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
41 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
31 hlasov
4
Oliver Petrík, NEKA
27 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
25 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
24 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
23 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
19 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
10
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
11
Rastislav Olexa, NEKA
11 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Imrich Balog, KĽS
10 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Martin Stripai, SMS
8 hlasov
16
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
17
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
18
Jaroslav Ferenc, KĽS
5 hlasov
19
Slavomír Kešeľ, SRÚS
5 hlasov
20
Jaroslav Tokár, SRÚS
4 hlasov
21
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
22
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
23
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasov
24
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
25
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
26
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
27
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
28
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
29
Stanislav Gaľa, SNS
2 hlasov
30
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
31
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
32
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
33
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
34
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
35
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
36
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
37
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
40
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
41
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
42
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
43
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
44
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
46
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
47
Gábor Mihók, SMK-MKP
48
Martin Magura, SMS
49
Jozef Jusko, ÚSVIT
50
Branislav Sijka, NEKA
51
Juraj Jevin, SaS
52
Miroslav Surmánek, NOVA
53
Tibor Varga, SMK-MKP
54
Pavol Valko, SMS
55
Attila Barkó, SMK-MKP

Volebná účasť

11,29 %

Historický vývoj

19,05 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 23,67 %
23.11. 2013 2. kolo 11,29 %
09.11. 2013 1. kolo 19,05 %