Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
67,00%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
25,00%
Anton Korba NEKA
2,00%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,00%
Dorota Bujňáková NP
1,00%
Štefan Straka KSS
1,00%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,00%
Jozef Mihalčin SĽS
1,00%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mikuláš Mašlej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
89 hlasov
2
Eduard Vokál, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
3
Ján Holodňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
4
Vladimír Jánošík, SMER - SD
27 hlasov
5
Ján Fekiač, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
6
Ján Rubis, SMER - SD
23 hlasov
7
Vladimír Kaliňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
8
Miroslav Čekan, SMER - SD
17 hlasov
9
Jozef Stedina, NEKA
15 hlasov
10
Milan Cocuľa, SMER - SD
13 hlasov
11
Jaroslav Šoltys, SMER - SD
13 hlasov
12
Vladimír Ledecký, SMER - SD
13 hlasov
13
Peter Pitoňák, ĽS-HZDS
12 hlasov
14
Milan Majerský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
15
Peter Molčan, SMER - SD
11 hlasov
16
Dorota Bujňáková, NP
9 hlasov
17
Miroslav Čurilla, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
18
Ján Jurečko, KDS
8 hlasov
19
Ján Vook, NEKA
6 hlasov
20
Maroš Bujňák, SNS
6 hlasov
21
Peter Vrábeľ, ĽS-HZDS
6 hlasov
22
Jozef Cvoliga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
23
Michal Sekerák, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
24
Michal Kolesár, NEKA
5 hlasov
25
Peter Revický, NOVA
5 hlasov
26
Peter Pilip, SMER - SD
5 hlasov
27
Ivan Džupin, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
28
Miloslav Repaský, SMER - SD
4 hlasov
29
Andrea Zborovjanová, ÚSVIT
4 hlasov
30
Ivan Kimák, KSS
3 hlasov
31
Mária Ľos - Božiková, NOVA
3 hlasov
32
Ľubomír Vira, NEKA
3 hlasov
33
Mária Komarová, NEKA
3 hlasov
34
Pavol Hrabčák, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
35
Branislav Valkár, KSS
3 hlasov
36
Ľuboš Bernát, SNS
3 hlasov
37
Cyril Dudáš, SNS
3 hlasov
38
Miroslav Vilkovský, SMER - SD
2 hlasov
39
Marián Geci, SĽS
2 hlasov
40
Roman Gergelčík, ĽS-HZDS
2 hlasov
41
Viktor Varchola, NEKA
2 hlasov
42
Mária Hagovská, NEKA
2 hlasov
43
Vladimír Krajňák, SMS
2 hlasov
44
Jozef Žižák, NOVA
2 hlasov
45
František Pitoňák, SNS
1 hlasov
46
Jozef Biroš, SNS
1 hlasov
47
Jozef Žák, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
48
Florián Giňa, NEKA
1 hlasov
49
Gabriel Huraj, NaS - ns
1 hlasov
50
Alena Krehlíková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Ján Zoščák, ÚSVIT
1 hlasov
52
Šimon Jeseňák, OKS
53
Anna Kravecová, ĽS-HZDS
54
Zdenko Macáš, 99%, PaS
55
Marek Rusiňák, SNS
56
Michal Gondek, NEKA
57
Miroslav Brincko, SNS
58
Katarína Koribská, KSS

Volebná účasť

34,44
%
2017 1. kolo
25,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,44%
2013 1. kolo 25,67%