Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
45,31%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,81%
Dorota Bujňáková NP
7,81%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,69%
Štefan Straka KSS
3,13%
Anton Korba NEKA
3,13%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,56%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,56%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Koky, NEKA
21 hlasov
2
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
3
Mária Ilenčíková, NEKA
18 hlasov
4
Marek Jackanič, ÚSVIT
17 hlasov
5
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
6
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
7
Michal Sýkora, SMER - SD
17 hlasov
8
Kamil Horváth, SRK
16 hlasov
9
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
10
Slavomír Kopáč, NEKA
15 hlasov
11
Jozef Janiga, SMER - SD
15 hlasov
12
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
15 hlasov
13
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
14
Anna Ondrušeková, NEKA
13 hlasov
15
Arne Kroták, NOVA
11 hlasov
16
Rudolf Abrahám, SMER - SD
11 hlasov
17
Peter Brenišin, SMER - SD
10 hlasov
18
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
19
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
20
Peter Hritz, SMER - SD
9 hlasov
21
Ladislav Moravčík, NEKA
8 hlasov
22
Peter Dujava, NEKA
7 hlasov
23
Mária Trembáčová, NEKA
6 hlasov
24
Vladimír Ondruš, SMER - SD
6 hlasov
25
Miroslav Ščurka, KSS
6 hlasov
26
František Bednár, SĽS
5 hlasov
27
Slavomír Božoň, SaS
5 hlasov
28
Danka Vančišinová, SMER - SD
5 hlasov
29
Peter Roth, OKS
4 hlasov
30
Ján Dravecký, NOVA
4 hlasov
31
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
32
Martin Ščuka, SRK
3 hlasov
33
Branislav Švec, NOVA
3 hlasov
34
Mário Kovalčík, NEKA
3 hlasov
35
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasov
36
Milan Korenko, SĽS
2 hlasov
37
Veronika Brijová, SNS
2 hlasov
38
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
39
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
40
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
41
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
42
Peter Jakubčák, KSS
1 hlasov
43
Jana Dudová, NOVA
1 hlasov
44
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Milan Antaš, SOĽ
1 hlasov
46
Ladislav Trembáč, SMS
1 hlasov
47
Elena Bačkorová, SĽS
48
Jozef Teplický, SNS
49
Iveta Martonová, 99%, PaS
50
Milan Marečák, SMS
51
Ján Kuchta, SĽS
52
Iveta Jabrocká, 99%, PaS

Volebná účasť

13,84
%
2017 1. kolo
11,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,84%
2013 1. kolo 11,12%