Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
44,44%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25,93%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
11,11%
Jozef Mihalčin SĽS
7,41%
Dorota Bujňáková NP
3,70%
Anton Korba NEKA
3,70%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,70%
Štefan Straka KSS
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Tomič, NEKA
9 hlasov
2
Milan Hlivjak, 99%, PaS
8 hlasov
3
Peter Klein, NEKA
8 hlasov
4
Jozef Kičura, SMER - SD
7 hlasov
5
Štefan Hatok, NEKA
6 hlasov
6
Marcel Jenča, SNS
6 hlasov
7
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
8
Richard Drutarovský, NOVA
6 hlasov
9
Pavol Kleban, SNS
5 hlasov
10
Cyril Leško, SNS
5 hlasov
11
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
12
Ján Dobrovič, NEKA
4 hlasov
13
Daniel Antolík, SNS
4 hlasov
14
Vladimír Borecký, NEKA
4 hlasov
15
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
16
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
17
Peter Hatalčík, SMER - SD
3 hlasov
18
Viera Leščáková, NOVA
3 hlasov
19
Michal Hlivjak, 99%, PaS
3 hlasov
20
Michal Kaliňák, SMER - SD
3 hlasov
21
Radoslav Bednarčik, SNS
3 hlasov
22
Andrej Tudor, KSS
3 hlasov
23
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
24
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
25
Stanislav Mathia, NOVA
2 hlasov
26
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
27
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
28
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
29
Anton Demeter, SNS
2 hlasov
30
Paulína Štefaničová, NOVA
2 hlasov
31
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
32
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
33
Jaroslav Uličný, SNS
2 hlasov
34
Radoslav Čuha, SMER - SD
2 hlasov
35
Marek Guman, NEKA
2 hlasov
36
Jozef Kipikaša, SNS
2 hlasov
37
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
38
Janette Langová, NOVA
2 hlasov
39
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
40
Pavel Hagyari, NEKA
2 hlasov
41
Emil Chlapeček, SMER - SD
2 hlasov
42
Miroslav Leško, SMER - SD
2 hlasov
43
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
44
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
45
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
46
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
47
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
48
František Janus, NEKA
1 hlasov
49
Ján Jacoš, 99%, PaS
1 hlasov
50
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
51
Ján Andrejko, NEKA
1 hlasov
52
Alica Dragulová, NOVA
1 hlasov
53
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
55
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
56
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
57
Miroslav Benko, SMER - SD
1 hlasov
58
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
59
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
60
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
61
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
62
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
63
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
64
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
65
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
66
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
67
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
68
Ladislav Babuščák, NOVA
69
Radovan Bačík, NEKA
70
František Balog, SRÚS
71
Jiří Ballarin, NEKA
72
Vladislav Bašista, SMER - SD
73
Ľuba Kráľová, NEKA
74
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
75
Radomír Kreheľ, NEKA
76
Igor Kreta, KSS
77
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
78
Radko Lapoš, NEKA
79
František Merkovský, 99%, PaS
80
Pavel Mihaľák, NEKA
81
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
82
Rudolf Voit, NEKA
83
Viliam Sedlák, 99%, PaS
84
Miroslav Sopko, NOVA
85
Stanislav Šváby, NOVA
86
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
87
Mikuláš Komanický, SMER - SD
88
Anton Klimko, NOVA
89
Branko Benko, SMER - SD
90
Andrej Buday, SaS
91
Milan Cimerman, Z-SNP
92
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
93
Vladimír Feľbaba, NOVA
94
Jozef Frankovský, NEKA
95
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
96
Stanislav Grega, NEKA
97
Ondrej Gubač, NEKA
98
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
99
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
100
Ján Katica, NEKA
101
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
102
Viera Vasiliaková, KSS

Volebná účasť

27,58
%
2017 1. kolo
20,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,58%
2013 1. kolo 20,76%